اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۴ آذر ۱۳۹۵
باند جديد فرودگاه رامسر در میان موانع پروازی و اراضی شخصي محصور شده است. به گفته عضو هيات مديره و معاون عمليات فرودگاهی، در شرایط فعلی امکان برقراری پروازهای ایمن و استاندارد در باند جديد فرودگاه رامسر وجود ندارد و این مشکل تنها به دست دولت و استانداری مازندران برطرف می‌شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۵
مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران گفت: باند جديد فرودگاه رامسر، نخستین باند بتنی ایران به شمار می‌آید که با وجود موانع پروازی و تملک نکردن اراضی اطراف آن موجب کوتاه شدن طول باند شده به طوری که این باند نمی‌تواند میزبان پروازهای روزانه و برنامه‌ای باشد.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
۱۲ سال است از برگزاري نخستين جلسات براي رفع مشکل تداخل پروازهاي صبحگاهي با نماز صبح مي‌‌گذرد. اقدامي که از سوي ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران کليد خورد و سرانجام در سال ۸۶ با قوت بيشتري پيش رفت و نيم ساعت شناور پيشنهاد شد تا مسافران بتوانند نماز صبح خود را با وجود همزماني پرواز به جا آورند و اينگونه هم اداي فريضه کنند و هم به سفر خود برسند.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
«طرح توسعه سواحل مکران» از جمله طرح‌هاي توسعه‌يي در جنوب شرق کشور است که توسعه این سواحل را از بندر جاسک تا بندر گواتر شامل مي‌شود. يکي از ارکان‌ اين توسعه وجود فرودگاه است. در حقيقت احداث فرودگاه چابهار در این طرح قرار دارد که البته عضو هیات مدیره و معاون عمليات فرودگاهی آغاز فعالیت شرکت فرودگاه‌ها در این زمینه را منوط به مشخص شدن متولی و صاحب این فرودگاه می‌داند.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
آرام و به دور از هياهو كار مي‌كند و ساده و بي‌آلايش هم درباره كارهايش حرف مي‌زند، اما تو به راحتي مي‌تواني از لابه لاي كلماتش دريابي كه عاشق است و به اين حرفه عشق مي‌ورزد. با صراحت بيان هميشگي اش مي‌گويد كه هيچكس را نااميد برنمي‌گرداند و تو در اين چند سال اين را خوب تجربه كرده‌اي. صحبت از مديركل تداركات شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران است، مردي كه هرگز در هيچ برج عاجي ننشسته است و اكنون همگان او را دوست دارند.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
ثبت‌نام کنندگان در آزمون ارزيابي و سنجش فارغ‌التحصيلان مراقبت پرواز تنها امروز فرصت دارند تا با مراجعه به http://eoiac.airport.ir/test-card کارت آزمون خود را دریافت کنند.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
چهاردهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد اميراني، مديركل ارتباطات و ناوبري شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.

اطلاعیه‌ها اطلاعیه‌ها

برنامه اطلاعات پروازی برنامه اطلاعات پروازی

نظرسنجی نظرسنجی

كدام بخش پرتال شركت از ديدگاه شما، عملكرد بهتري دارد؟

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران

کارنامه آقای مدیر کارنامه آقای مدیر

مهمان هفته مهمان هفته

فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی

گزارش تصویری گزارش تصویری

پرتال‌های فرودگاهی پرتال‌های فرودگاهی

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان
 

 

 
لامرد