اخبار ویژه اخبار ویژه

۴ مرداد ۱۳۹۵
سرپرست مدیریت ایمنی شرکت فرودگاه‌ها هفتمین مهمان برنامه «مهمان هفته» شد. به گفته وی ایمنی در تمام دنیا و صنعت هوانوردی یکی از مهمترین و با اهمیت‌ترین موضوعات استراتژیک برای یک کشور است. باید آن را به گونه‌ای فرهنگ‌سازی کنیم تا مدیران فرودگاه‌ها بدانند در سوانح هوایی نخستین فرد پاسخگو هستند.
۴ مرداد ۱۳۹۵
مدیر فرودگاه سنندج گفت: با توجه به تقاضای کردستانی‌ها برای سفر به تهران، ضرورت و ظرفیت برقراری روزانه ۳ پرواز به پایتخت در این فرودگاه وجود دارد در حالی که اکنون روزانه یک پرواز با همکاری شرکت‌های آسمان و قشم‌ایر در این فرودگاه صورت می‌گیرد.
۲ مرداد ۱۳۹۵
مديرکل فرودگاه‌هاي استان مازندران با اشاره به بازدید مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها از فرودگاه رامسر گفت: هزینه‌های فراواني برای این فرودگاه صرف شده و مي‌بايست هرچه سریع‌تر باند بتنی و رفع موانع باند برای توسعه فرودگاه و عملیات پروازی بررسي شود.
۲ مرداد ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خواستار شد: توسعه فرودگاه گیلان و تملک 160 هکتار از اراضی محدوده این فرودگاه، می‌بایست با همکاری مدیران ارشد استان و در قالب یک طرح ملی انجام شود.
۲ مرداد ۱۳۹۵
استاندار گیلان در نشست با مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به طرح جامع توسعه فرودگاه رشت، خواستار افزایش حضور شرکت‌های هواپیمایی شد و گفت: تحولات خوبی در توسعه فرودگاه رشت انجام پذیرفته اما شرکت‌های هواپیمایی فعال نیستند.
۲ مرداد ۱۳۹۵
مهمترین اتفاق هفته گذشته شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در مجلس شورای اسلامی رقم خورد٬ آنجا که قانون خاص شرکت فرودگاه‌ها پس از رفت و برگشت به شورای نگهبان دوباره در مجلس مطرح و پس از بررسی مجدد و اصلاحیه به تصویب نمایندگان مجلس دهم رسید. معرفی اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی و مدیرکل جدید فرودگاه گیلان نیز از دیگر رویدادهای مهم هفته گذشته بود. همچنین فلایت‌چک شرکت فرودگاه‌ها هفته گذشته رسما پروازهای عملیاتی خود را شروع کرد و دستگاه‌های کمک ناوبری و طرح های ورودی و خروجی فرودگاه‌های مهرآباد٬ امام (ره)٬ مشهد٬ بجنورد و بیرجند را وارسی پروازی کرد. شرح وقایع هفته گذشته را در ادامه بخوانید.
۳۱ تير ۱۳۹۵
مدیرکل جدید فرودگاه رشت با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت اقداماتم در این اداره‌کل قرار دارد، گفت: تملک اراضی فرودگاه رشت و ورود آن به رنکینگ جهانی از ماموریت‌های اصلی در اداره‌کل فرودگاه‌های استان گیلان است.

نظرسنجی نظرسنجی

كدام بخش پرتال شركت از ديدگاه شما، عملكرد بهتري دارد؟

برنامه اطلاعات پروازی برنامه اطلاعات پروازی

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران

اطلاعیه‌ها اطلاعیه‌ها

مهمان هفته مهمان هفته

فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی

گزارش تصویری گزارش تصویری

پرتال‌های فرودگاهی پرتال‌های فرودگاهی

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان
 

 

 
لامرد