اطلاعات برنامه پروازی اطلاعات برنامه پروازی

اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۲ مهر ۱۳۹۴
مشاور وزیر و رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری تامین مالی خارجی پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه برای احداث و تکمیل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ۸ میلیارد دلار برآورد شده است، گفت: برای ساخت ترمینال «ایران شهر» ۱.۲ میلیارد دلار سرمایه با دوره ۶ ساله بازگشت سرمایه پیش‌بینی شده که دو روش سرمایه گذاری BOT و BLT برای ساخت این ترمینال قابل بررسی است.
۱۲ مهر ۱۳۹۴
به گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور به نقل از پایگاه خبری وزارت راه‌و شهرسازی٬ پنل تخصصی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی عصر روز شنبه ۱۱ مهر ماه بعد از پایان بخش نخست همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
۱۲ مهر ۱۳۹۴
معاون برنامه‌ريزي و نظارت شركت فرودگاه‌هاي كشور از معرفي ۱۵ پروژه قابل سرمايه‌گذاري در شش فرودگاه بزرگ كشور به ارزش ۲ ميليارد دلار در همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در حمل‌ونقل و مسكن و شهرسازي خبر داد.
۱۱ مهر ۱۳۹۴
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حمل و نقل هوایی٬ زود بازده‌ترین روش توسعه یک منطقه است از اجرای پروژه‌های صنعت هوایی به‌ویژه فرودگاهی در ایران خبر داد.
۱۱ مهر ۱۳۹۴
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: در صنعت هوایی نیازمند کار جدی‌تری هستیم به‌طوری‌که پروازهای کشور با نوسازی ناوگان دستخوش تحول ‌شود چراکه بسیاری از افراد که امروز از خطوط هوایی ایران استفاده نمی‌کنند با برداشته شدن تحریم‌ها علاقمند به استفاده از خطوط هوایی ایران می‌شوند.
۱۱ مهر ۱۳۹۴
اسامي نخستين گروه از جانباختگان فاجعه تاسف بار منا كه صبح امروز وارد فرودگاه مهرآباد شدند، منتشر شد.
۱۱ مهر ۱۳۹۴
همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل مسکن و شهرسازی دقایقی پیش با حضور معاون‌اول رئیس جمهور، وزیران راه و شهرسازی و امور اقتصادی و رئیس بانک مرکزی در سالن همایش‌های صداوسیما آغاز شد.
۱۱ مهر ۱۳۹۴
رييس جمهوري امروز در مراسم استقبال از پيكر قربانيان فاجعه منا در فرودگاه مهرآباد اعلام كرد: اگر ثابت شود ماموران سعودي در اين فاجعه مقصر بوده اند، به هيچ وجه از آن نخواهيم گذشت.

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

ویژه حج تمتع 1394 ویژه حج تمتع 1394

صفحه ویژه حج تمتع ۱۳۹۴

نظرسنجی نظرسنجی

چند درصد از ميزان اخبار و اطلاعات ارائه شده درخصوص عمليات پروازي حج ابراهيمي در پرتال جديد شركت فرودگاه‌هاي كشور راضي هستيد؟

مناسبت‌ها و همایش‌ها مناسبت‌ها و همایش‌ها

اطلاعیه‌ها اطلاعیه‌ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

پرتال‌های فرودگاهی پرتال‌های فرودگاهی

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان