اخبار ویژه اخبار ویژه

۲ مرداد ۱۳۹۵
مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از فرودگاه رامسر با اشاره به صرف هزینه‌های فراوان برای این فرودگاه نسبت به بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از باند بتنی و رفع موانع باند آن تاکید کرد و گفت: مي‌بايست تکلیف اين موانع برای توسعه فرودگاه و عملیات پروازی در هفته جاری بررسي شود.
۲ مرداد ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خواستار شد: توسعه فرودگاه گیلان و تملک 160 هکتار از اراضی محدوده این فرودگاه، می‌بایست با همکاری مدیران ارشد استان و در قالب یک طرح ملی انجام شود.
۲ مرداد ۱۳۹۵
استاندار گیلان در نشست با مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به طرح جامع توسعه فرودگاه رشت، خواستار افزایش حضور شرکت‌های هواپیمایی شد و گفت: تحولات خوبی در توسعه فرودگاه رشت انجام پذیرفته اما شرکت‌های هواپیمایی فعال نیستند.
۲ مرداد ۱۳۹۵
مهمترین اتفاق هفته گذشته شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در مجلس شورای اسلامی رقم خورد٬ آنجا که قانون خاص شرکت فرودگاه‌ها پس از رفت و برگشت به شورای نگهبان دوباره در مجلس مطرح و پس از بررسی مجدد و اصلاحیه به تصویب نمایندگان مجلس دهم رسید. معرفی اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی و مدیرکل جدید فرودگاه گیلان نیز از دیگر رویدادهای مهم هفته گذشته بود. همچنین فلایت‌چک شرکت فرودگاه‌ها هفته گذشته رسما پروازهای عملیاتی خود را شروع کرد و دستگاه‌های کمک ناوبری و طرح های ورودی و خروجی فرودگاه‌های مهرآباد٬ امام (ره)٬ مشهد٬ بجنورد و بیرجند را وارسی پروازی کرد. شرح وقایع هفته گذشته را در ادامه بخوانید.
۳۱ تير ۱۳۹۵
مدیرکل جدید فرودگاه رشت با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت اقداماتم در این اداره‌کل قرار دارد، گفت: تملک اراضی فرودگاه رشت و ورود آن به رنکینگ جهانی از ماموریت‌های اصلی در اداره‌کل فرودگاه‌های استان گیلان است.
۳۰ تير ۱۳۹۵
مديركل فرودگاه‌هاي استان فارس گفت: تحميل هزينه‌هاي شهرداري بر فرودگاه نه تنها فرودگاه را در تأمين هزينه‌هاي جاري با مشكل مواجه خواهد ساخت بلكه باعث كاهش سطح خدمات‌رساني به مسافران، توقف تمامي پروژه‌هاي فرودگاه و خروج منابع مالي تخصيص يافته به ساير فرودگاه‌هاي استان‌هاي همجوار خواهد شد.
۳۰ تير ۱۳۹۵
نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی، تصویب قانون خاص شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم با تصویب این قانون به سمت ارتقای ایمنی و کیفیت خدمات حمل و نقل هوایی حرکت کنیم.

برنامه اطلاعات پروازی برنامه اطلاعات پروازی

نظرسنجی نظرسنجی

كدام بخش پرتال شركت از ديدگاه شما، عملكرد بهتري دارد؟

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران

اطلاعیه‌ها اطلاعیه‌ها

مهمان هفته مهمان هفته

فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی

گزارش تصویری گزارش تصویری

پرتال‌های فرودگاهی پرتال‌های فرودگاهی

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان
 

 

 
لامرد