اخبار ویژه اخبار ویژه

۶ مرداد ۱۳۹۵
مقوله ايمني در عرصه صنعت فرودگاهي كشورمان طي چند ماه اخبر با نقاط عطفي تاريخي روبه‌رو شده است و هنگامي كه اميرحسين رحيمي، سرپرست مديريت ايمني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در برنامه "مهمان هفته" لب به سخن گشود، مشخص شد كه مي‌توان منتظر وقوع جهشي فوق‌العاده در مبحث ايمني فرودگاه‌ها بود؛ البته با يك پيش‌شرط!
۶ مرداد ۱۳۹۵
دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و همکاری‌های بین‌المللی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران٬ هر ماه اقدام به انتشار ماهنامه ‌یی داخلی تحت عنوان مدیریت استراتژیک می‌کند که در هر شماره به یک موضوع خاص پرداخته و آن را واکاوی و مورد بررسی قرار می‌دهد. این نشریه در نوزدهمین شماره خود به موضوع «مدیریت ایمنی» پرداخته است.
۶ مرداد ۱۳۹۵
در سفر استانی به چهارمحال و بختیاری با حضور در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و مسکن که با حضور مقامات و مسئولان استانی برگزار شد، بر اولویت‌بندی نیازها تاکید کرد و گفت: باید بتوانیم با بسیج امکانات و با اندیشه‌ای فراتر از بودجه عمومی، به دنبال راهکار در اقتصاد ملی باشیم و اقدامات لازم را انجام دهیم.
۶ مرداد ۱۳۹۵
مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی گفت: سعی کردیم با استریپ‌سازی و استانداردسازی باند فرودگاه بیرجند و برداشتن موانع اطراف باند، این فرودگاه را آماده اخذ گواهینامه فرودگاهی کنیم. با اخذ گواهینامه فرودگاهی ایرلاین‌ها رغبت بیشتری برای برقراری پرواز‌ها نشان می‌دهند.
۵ مرداد ۱۳۹۵
مديرکل تسهيلات و تجهيزات فرودگاهي گفت: نتايج آزمون ریتینگ اداره‌کل تسهیلات و تجهیزات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از سوي سازمان هواپيمايي کشوري اعلام شده است و طي امروز و فردا روي پرتال شرکت فرودگاه‌ها منتشر مي‌شود.
۴ مرداد ۱۳۹۵
سرپرست مدیریت ایمنی شرکت فرودگاه‌ها هفتمین مهمان برنامه «مهمان هفته» شد. به گفته وی ایمنی در تمام دنیا و صنعت هوانوردی یکی از مهمترین و با اهمیت‌ترین موضوعات استراتژیک برای یک کشور است. باید آن را به گونه‌ای فرهنگ‌سازی کنیم تا مدیران فرودگاه‌ها بدانند در سوانح هوایی نخستین فرد پاسخگو هستند.
۴ مرداد ۱۳۹۵
مدیر فرودگاه سنندج گفت: با توجه به تقاضای کردستانی‌ها برای سفر به تهران، ضرورت و ظرفیت برقراری روزانه ۳ پرواز به پایتخت در این فرودگاه وجود دارد در حالی که اکنون روزانه یک پرواز با همکاری شرکت‌های آسمان و قشم‌ایر در این فرودگاه صورت می‌گیرد.

نظرسنجی نظرسنجی

كدام بخش پرتال شركت از ديدگاه شما، عملكرد بهتري دارد؟

برنامه اطلاعات پروازی برنامه اطلاعات پروازی

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران

اطلاعیه‌ها اطلاعیه‌ها

مهمان هفته مهمان هفته

فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی

گزارش تصویری گزارش تصویری

پرتال‌های فرودگاهی پرتال‌های فرودگاهی

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان
 

 

 
لامرد