اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۹ دی ۱۳۹۵
گفت‌وگو با مردي با دو مدال افتخار بر سينه؛ يكي مدال خدمت به مردم شريف ايران به عنوان يكي از زحمتكشان صنعت فرودگاهي و ديگري؛ مدال خدمت به زائران امام هشتم شيعيان؛ تو را به حال و هوايي دوست‌داشتني مي‌برد، مانند زماني كه هواپيما پيش از فرود در فرودگاه شهيد هاشمي‌نژاد مشهد، بر فراز مرقد خورشيد هشتم مي‌چرخد و تو نيز خودت را كبوتري سپيد مي‌پنداري كه دل در گرو ضامن آهو دارد. چه فضايي داشت شانزدهمين برنامه مهمان هفته!
۲۷ دی ۱۳۹۵
شانزدهمین برنامه مهمان هفته با حضور یکی از خادمان زائران رضوی برگزار شد. امروز دوشنبه ۲۷ دی، مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی، در مهمان هفته حاضر شد تا به پرسش‎های کارشناسان روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‌ها پاسخ دهد.
۲۵ دی ۱۳۹۵
شانزدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مديركل فرودگاه‌هاي استان خراسان رضوي برگزار مي‌شود. محمدباقر قاسم‌زاده، دومين مدير فرودگاهي است كه روي صندلي برنامه مهمان هفته مي نشيند.
۸ دی ۱۳۹۵
در ميان سخناني كه قائم مقام سازمان هواپيمايي كشوري در پانزدهمين برنامه مهمان هفته بر زبان آورد، شايد حرف‌هايي كه وي درباره خريد هواپيماهاي جديد توسط دولت جمهوري اسلامي ايران از شركت‌هاي پيشرفته خارجي كه ماحصل توافقنامه برجام است و همچنين عملكرد شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حدود يك و نيم سال گذشته، بيش از بقيه حرف‌هايش جلب توجه كرد، جايي كه سخن از گشايش قضايي جديد براي دسترسي به بازارهاي جهاني و انجام اقدامات بنيادين و كليدي در صنعت فرودگاهي به ميان آمد.
۷ دی ۱۳۹۵
پانزدهمین برگ از دفتر مهمان هفته با حضور قائم‌مقام سازمان هواپیمایی کشوری ورق خورد.
۴ دی ۱۳۹۵
پانزدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور آرش خدايي، قائم مقام سازمان هواپيمايي كشوري، در شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۵
برقراری یک پرواز ایمن حاصل تلاش‌ افراد با تخصص‌های مختلف در زنجیره‌ای است که اگر هر بخش این زنجیره پاره شود یا کار هر یک از آنها مختل شود، آن پرواز دیگر ایمن نیست و شاید به سر منزل مقصود نرسد. به گفته مدیرکل ارتباطات و ناوبری، نمی‌توان سهمی برای هر یک از متخصصان در این زنجیره متصور شد، اما باید دست یکایک آن‌ها را برای برقراری پروازهای ایمن، آن هم در شرایط تحریم‌ علیه ایران، بوسید. شاید این سخن، شاه بیت سخنان محمد امیرانی در چهاردهمین برنامه مهمان هفته باشد، مردی که فقط به تعالی سازمانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران می‌اندیشد و بس.

گزارش تصویری گزارش تصویری