نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۰ شهريور ۱۳۹۸
اجراي ورکشاپ هنر خوشنويسي و دکلمه خواني اشعار عاشورايي براي اولين بار در فرودگاه اردبيل برگزار شد.
۱۷ شهريور ۱۳۹۸
کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران امسال نيز به روال سال هاي گذشته در مراسم عزاداري سالار شهيدان به ميزباني وزارت راه و شهرسازي شرکت مي کنند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸
به مناسبت هفته دولت، تيم کوهنوردي شرکت فرودگاه ها پنجشنبه 14شهريور ماه به ارتفاعات شمال تهران صعود کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸
رضا شجاعي، فرزند يکي از کارکنان فرودگاه سردار جنگل رشت در مسابقات المپيک ورزش هاي رزمي کره جنوبي توانست با شکست حريفان خود مقام سوم جهاني را کسب کند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸
روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني(ع) مجموعه ورزشي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران فعاليت نخواهد داشت.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي صادق صالحي زاده، همکار محترم شاغل در اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيماي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد پيماني فروشاني کنترلر رادار فرودگاه بين المللي اصفهان در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۸
فرودگاه مشهد با برگزاري مجالس عزاي حسيني به استقبال دهه اول محرم رفته است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸
سرپرست مديريت رفاه و خدمات و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اطلاعيه اي درخواست کرد که بيمه شدگان، مدارک درماني را بيمه رازي تحويل دهند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸
باشگاه فرهنگي ورزشي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اردوي يک روزه کوهپيمايي در ارتفاعات شمال تهران (درکه) را برگزار مي کند.
۹ شهريور ۱۳۹۸
اداره کل حراست و امنيت فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به مناسب فرا رسيدن ماه محرم و ايام عزاداراي سيد و سالار شهيدان و ياران با وفايش اقدام به برگزاري جلسات روضه مي‎کند.
۶ شهريور ۱۳۹۸
طرح هاي پژوهشي مصوب در شوراي تحقيقات فرودگاهي و هوانوردي در پورتال مديريت دانش فرودگاهي و هوانوردي درج شده است.
۵ شهريور ۱۳۹۸
به مناسبت فرا رسيدن ايام عزاداري امام حسين و ياران با وفايش نمازخانه امام رضا(ع) شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران شاهد برپايي روزانه مراسم زيارت عاشورا خواهد بود.
۵ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد امين بهجت، همکار محترم شاغل در اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوالحسني؛ همکار محترم شاغل در فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي جعفري اريسماني؛ همکار محترم شاغل در اداره کل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
ضمن ابراز همدردي، مصيبت وارده را به ايشان تسليت مي‎گوييم و از درگاه خداوند مهربان براي آن سفر کرده آمرزش و براي بازماندگان صبر و آرامش آرزو مي‎کنيم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم آموزنده، مسئول امور رفاهي اداره کل فرودگاه‎هاي استان هرمزگان، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي شعبانعلي بهروش (وکيل و مشاور حقوقي شرکت) دار فاني را وداع گفت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم فهيمه خسروي، از همکاران راهنماي مسافر فرودگاه بين المللي مهرآباد، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۸ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم حميده افشاري‎نژاد، مسئول دفتر اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.