نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۸ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم سرکار خانم هاجر سرمند؛ همکار گرامي شاغل در اداره کل امور مالي و درآمد در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم جناب آقاي پورمنصور؛ معاون توسعه مديريت و منابع اداره کل فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۵ مهر ۱۳۹۸
مراسم يادواره سه تن از شهداي بمباران هوايي فرودگاه بين المللي شيراز برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي محمد خضرايي دوست از همکاران روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
با پايان بازسازي مامورسراي شاهين، در بازديد معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، براي تکميل تجهيزات مامورسرا برنامه ريزي شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي عليرضا پوربابکان از همکاران اداره حراست فرودگاه بين المللي شيراز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۳ مهر ۱۳۹۸
شقايق ظهرابي فرد، فرزند يکي از کارکنان فرودگاه ياسوج مقام سوم مسابقات جودوي بانوان کشور را کسب کرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي صالحي معاون محترم عمليات فرودگاهي استان کرمان در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۰ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي ابوالفضل بهشتي عارف همکار گرامي شاغل در اداره اجازه پروازها در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۷ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي صفرعلي صفرپور همکار گرامي اداره کل حراست شرکت فرودگاه ها دار فاني را وداع گفت.
۱۷ مهر ۱۳۹۸
اولين دوره رقابت هاي عملياتي– ورزشي کنترلرها با حضور کارشناسان اداره مراقبت پرواز فرودگاه شيراز برگزار شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم خانم ها آمنه و معصومه خاکساري همکاران محترم شاغل در اداره امور ترمينالهاي فرودگاه مهرآباد در غم از دست دادن مادرگراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي پورمنصور معاونت محترم توسعه و منابع فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم همکار گرامي اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در فرودگاه بين المللي بندرعباس دار فاني را وداع گفت.
۱۰ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي سعيد اکبري عضو هيات مديره و راهبر محترم عمليات هوانوردي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي رامين بابازاده معاون محترم اداره کل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳ مهر ۱۳۹۸
آيين گراميداشت هفته دفاع مقدس به ميزباني فرودگاه شيراز برگزار شد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي خالد انصاري همکار محترم شاغل در اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي موتور ژنراتورهاي برق اضطراري به مدت 60 ساعت در فرودگاه شهرکرد در حال برگزاري است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي هواشناسي يک با حضور 11 نفر از کارکنان مراقبت پرواز فرودگاه بين المللي شيراز از 23 الي 26 شهريور ماه برگزار شد.