نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۴ بهمن ۱۳۹۷
با کمال تأسف باخبر شديم، سرکار خانم خوش طينت، مسئول آموزش فرودگاه بوشهر، در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
با کمال تأسف با خبر شديم که آقاي عبداله اسکندري از کارکنان اداره امور مالي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن مادر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۹ بهمن ۱۳۹۷
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران درگذشت زنده ياد مرحوم جلال حيدري را به خانواده ايشان تسليت گفت.
۸ بهمن ۱۳۹۷
در کمال تأثر و تأسف، باخبر شديم سرکار خانم لطفي مسئول دفتر مدير کل فرودگاههاي استان گلستان، در غم از دست دادن برادر گراميشان عزادار شده اند.
۷ بهمن ۱۳۹۷
با کمال تأسف باخبر شديم، جناب آقاي حامد رهبر از کارشناسان اداره‎کل کنترل ترافيک هوايي در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۷ بهمن ۱۳۹۷
در کمال تأسف و تأثر باخبر شديم جناب آقاي جلال حيدري از متخصصان اداره مهندسي الکترونيک فرودگاه مشهد دار فاني را وداع گفت.
۲۴ دی ۱۳۹۷
با کمال تأسف با خبر شديم که آقاي سيد جبار موسوي از کارکنان اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما فرودگاه اهواز در غم از دست دادن خواهر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۱ دی ۱۳۹۷
در کمال تأسف و تأثر باخبر شديم مادر حاج آقا نعمتي امام جماعت ترمينال 1 فرودگاه مهرآباد دعوت حق را لبيک گفت.
۱۴ آذر ۱۳۹۷
با کمال تأسف با خبر شديم که آقاي جبله ،عضو هيئت مديره انجمن متخصصان الکترونيک هواپيمايي و مدير ايمني اداره کل ارتباطات و ناوبري هوايي ايران در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷
با کمال تأسف با خبر شديم که آقاي مرتضي مرادي مقدم از کارکنان واحد مالي اداره کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي (فرودگاه بيرجند) در غم از دست دادن مادر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۲۰ آبان ۱۳۹۷
با کمال تأسف با خبر شديم که آقاي عباس دشستاني از کارکنان اداره آتشنشاني و هدايت زميني هواپيماي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن خواهر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۱ آبان ۱۳۹۷
با خبر شديم جناب آقاي حسن امجدي مديرکل فرودگاه‎هاي استان اصفهان، در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان عزادار هستند.
۳۰ مهر ۱۳۹۷
با خبر شديم جناب آقاي آرش حيدري از همکاران اداره آتشنشاني و هدايت زميني هواپيماي فرودگاه اهواز، در غم از دست دادن برادر گرامي‎شان عزادار هستند.
۱۶ مهر ۱۳۹۷
همکار عزيزمان مرحوم مصطفي مطلبي ، کنترلر و مسئول تيم عملياتي مراقبت پرواز فرودگاه بين المللي شهيد بهشتي اصفهان به دليل عارضه قلبي دار فاني را وداع گفت.
۱۲ شهريور ۱۳۹۷
مصيبت درگذشت مادر گراميتان بر اثر سانحه تصادف را صميمانه تسليت و تعزيت عرض نموده و از خداوند رحمان براي آن مرحومه رحمت و مغفرت الهي و براي جنابعالي و ساير بازماندگان صبر بر اين مصيبت را مسئلت مي کنيم.
۱۸ آذر ۱۳۹۶
با خبر شديم آقاي مقداد حیدری از کارکنان اداره بازرگانی فرودگاه شيراز، در غم از دست دادن پدر گراميشان عزادار هستند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم آقاي مهدی رحیمی، همکار محترم اداره آموزش و توسعه نیروی انسانی در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‌اند. ضمن ابراز همدردی با ایشان، از خداوند منّان برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‎کنیم.
۴ مرداد ۱۳۹۶
در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم آقای فریبرز فرساد، همکار محترم اداره کل مراقبت پرواز در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‌اند . ضمن ابراز همدردی با ایشان، از خداوند منّان برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‎کنیم.
۴ تير ۱۳۹۶
در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم آقای سعید سعیدی، مسئول پورتال شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، در غم از دست دادن خواهر گرامي ‎ شان(خواهر شهید) به سوگ نشسته‌اند . ضمن اعلام مراتب همدردی با ایشان، از خداوند منّان برای آن مرحومه طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل...
۳۰ خرداد ۱۳۹۶
" علی مهدی‌زاده" از همکاران اداره ایمنی و آتش نشانی فرودگاه بین المللی بندرعباس درگذشت.