نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۷ دی ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي موسي مشاء زميني در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۷ دی ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي عليرضا صدارت معاون ايمني دفتر مقررات فرودگاهي در غم از دست دادن همسر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۷ دی ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم کاپيتان شهرام حسين زاده؛ مدير ايمني فرودگاه اروميه، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۴ دی ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي منوچهر شکرياني؛ رييس اداره امور مالي و عامل ذيحساب فرودگاه اهواز، در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲ دی ۱۳۹۸
همکاران ستادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران که علاقه مند به کار در تخصص هاي مختلف روابط عمومي هستند، دعوت به همکاري مي شوند.
۲ دی ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي هادي رستمي از همکاران دفتر ايمني و مقررات فرودگاهي، فرودگاه بين المللي شيراز،در غم از دست دادن همسر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۵ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي علي اصغر خاکي ؛ از کارکنان اداره تسهيلات و تجهيزات فرودگاهي، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۵ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي احمد نوري؛ از کارکنان خدمات فرودگاه سمنان، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۵ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمدرضا برم؛ همکار گرامي شاغل در اداره کل حراست و امنيت فرودگاهي، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۳ آذر ۱۳۹۸
از 24 آذر ماه قرار است دوره آموزشي با عنوان «برقراري ارتباط موثر با محيط و ديگران» ويژه کارکنان ستادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۸
به دنبال امضاي تفاهم نامه ميان مديريت رفاه و خدمات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و شرکت تعاوني توليدي کيميا لنز خدمات متنوع چشم پزشکي به کارکنان شرکت ارايه مي شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
امکان ادامه تحصيل اعضاي بسيج خواهران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در تمام مقاطع تحصيلي در دانشگاه آزاد اسلامي فراهم شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوالقاسم فقيهي معاون عمليات هوانوردي فرودگاه لارستان در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
کارکنان فرودگاه شهرکرد در اقدام خداپسندانه اهداي خون شرکت کردند.
۱۷ آذر ۱۳۹۸
به مناسبت روز جهاني هواپيمايي و روز دانشجو، نمايشگاه کتاب و بازي هاي فکري کودک و نوجوان در ساختمان ستادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شده است.
۱۶ آذر ۱۳۹۸
واحدهاي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني و کميته سلامت اداري و صيانت از مردم با فراخوان هاي جداگانه همکاران واجد شرايط را دعوت به همکاري کردند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي هاديان؛ همکار محترم شاغل در هسته گزينش، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي احمد نصراللهي؛ همکار محترم شاغل در اداره کل کنترل ترافيک هوايي، در غم از دست دادن همسر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي محتشم زاده؛ کارشناس مسئول فناوري اطلاعات هوانوردي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي يزدان برارپور؛ همکار گرامي شاغل در اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.