نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۱۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي صادق صالحي زاده، همکار محترم شاغل در اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيماي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد پيماني فروشاني کنترلر رادار فرودگاه بين المللي اصفهان در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۸
فرودگاه مشهد با برگزاري مجالس عزاي حسيني به استقبال دهه اول محرم رفته است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸
سرپرست مديريت رفاه و خدمات و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اطلاعيه اي درخواست کرد که بيمه شدگان، مدارک درماني را بيمه رازي تحويل دهند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸
باشگاه فرهنگي ورزشي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اردوي يک روزه کوهپيمايي در ارتفاعات شمال تهران (درکه) را برگزار مي کند.
۹ شهريور ۱۳۹۸
اداره کل حراست و امنيت فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به مناسب فرا رسيدن ماه محرم و ايام عزاداراي سيد و سالار شهيدان و ياران با وفايش اقدام به برگزاري جلسات روضه مي‎کند.
۶ شهريور ۱۳۹۸
طرح هاي پژوهشي مصوب در شوراي تحقيقات فرودگاهي و هوانوردي در پورتال مديريت دانش فرودگاهي و هوانوردي درج شده است.
۵ شهريور ۱۳۹۸
به مناسبت فرا رسيدن ايام عزاداري امام حسين و ياران با وفايش نمازخانه امام رضا(ع) شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران شاهد برپايي روزانه مراسم زيارت عاشورا خواهد بود.
۵ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد امين بهجت، همکار محترم شاغل در اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوالحسني؛ همکار محترم شاغل در فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي جعفري اريسماني؛ همکار محترم شاغل در اداره کل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
ضمن ابراز همدردي، مصيبت وارده را به ايشان تسليت مي‎گوييم و از درگاه خداوند مهربان براي آن سفر کرده آمرزش و براي بازماندگان صبر و آرامش آرزو مي‎کنيم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم آموزنده، مسئول امور رفاهي اداره کل فرودگاه‎هاي استان هرمزگان، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي شعبانعلي بهروش (وکيل و مشاور حقوقي شرکت) دار فاني را وداع گفت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم فهيمه خسروي، از همکاران راهنماي مسافر فرودگاه بين المللي مهرآباد، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۸ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم حميده افشاري‎نژاد، مسئول دفتر اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۸ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم جناب آقاي علي متانت، مديرکل فرودگاه‎هاي استان گلستان، در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي يارعلي، رئيس اداره مراقبت پرواز فرودگاه اهواز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي رمضان زارع از همکاران واحد دبيرخانه فرودگاه بين المللي شيراز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۲ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، آگاه شديم آقاي يداله ملک‎زاده، از کارکنان حوزه مديرعامل، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۷ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، آگاه شديم خانم نيره دوست‎محمدي، مسئول دفتر اداره مهندسي تجهيزات ايمني هوانوردي، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.