نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۱۹ آذر ۱۳۹۸
امکان ادامه تحصيل اعضاي بسيج خواهران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در تمام مقاطع تحصيلي در دانشگاه آزاد اسلامي فراهم شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوالقاسم فقيهي معاون عمليات هوانوردي فرودگاه لارستان در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
کارکنان فرودگاه شهرکرد در اقدام خداپسندانه اهداي خون شرکت کردند.
۱۷ آذر ۱۳۹۸
به مناسبت روز جهاني هواپيمايي و روز دانشجو، نمايشگاه کتاب و بازي هاي فکري کودک و نوجوان در ساختمان ستادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شده است.
۱۶ آذر ۱۳۹۸
واحدهاي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني و کميته سلامت اداري و صيانت از مردم با فراخوان هاي جداگانه همکاران واجد شرايط را دعوت به همکاري کردند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي هاديان؛ همکار محترم شاغل در هسته گزينش، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي احمد نصراللهي؛ همکار محترم شاغل در اداره کل کنترل ترافيک هوايي، در غم از دست دادن همسر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي محتشم زاده؛ کارشناس مسئول فناوري اطلاعات هوانوردي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي يزدان برارپور؛ همکار گرامي شاغل در اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۶ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم منصور از همکاران اطلاعات پرواز در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳ آذر ۱۳۹۸
مراسم گراميداشت هفته بسيج با حضور دکتر رحيمي، رييس سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي شود.
۳ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي حسن بهرنگي معاون هزينه عملياتي اداره کل امور مالي و درآمد در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم بينظير ارازشفر کارشناس واحد مالي فرودگاه سنندج در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي سيد محمود حسيني واعظ همکار گرامي شاغل در اداره کل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۸ آبان ۱۳۹۸
تربيت بدني حوزه مقاومت بسيج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران يک دوره مسابقه ورزشي را به مناسبت هفته بسيج برگزار مي کند.
۲۶ آبان ۱۳۹۸
شوراي فرهنگي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اسامي 60 برنده مسابقه کتابخواني با موضوع غدير را اعلام کرد.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
به مناسبت هفته بسيج، اردوي زيارتي- سياحتي شهرري با حضور بانوان بسيجي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي شود.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي تيمور مرجان زاده از کارمندان امور مالي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي يوسف ساکي از کارشناسان اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما فرودگاه اهواز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوالفضل کريمي رکن آبادي، مدير ايمني و سرکشيک کنترل ترافيک هوايي فرودگاه بين المللي يزد، در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي شهرام رضازاده، کارشناس ناظر بر خدمات فرودگاهي، فرودگاه اروميه، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۲ آبان ۱۳۹۸
تربيت بدني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران کلاس هاي تمريني و آموزشي بانوان را در چهار رشته ورزشي برگزار کرده است.
۱۱ آبان ۱۳۹۸
دوره آموزشي آگاهي امنيتي ويژه روسا و مسوولان حراست فرودگاه هاي کشور به ميزباني فرودگاه گرگان آغاز شد.
۸ آبان ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي عبدالحسين کوهستاني از همکار گرامي شاغل در اداره کل منابع انساني و تشکيلات در فراق جانسوز درگذشت مادر گراميشان داغدار و عزادار شده اند.
۲۹ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم خانم مهناز عليپور از همکاران اطلاعات پرواز فرودگاه بين المللي شيراز، در غم از دست دادن فرزند گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم سرکار خانم هاجر سرمند؛ همکار گرامي شاغل در اداره کل امور مالي و درآمد در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم جناب آقاي پورمنصور؛ معاون توسعه مديريت و منابع اداره کل فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۵ مهر ۱۳۹۸
مراسم يادواره سه تن از شهداي بمباران هوايي فرودگاه بين المللي شيراز برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي محمد خضرايي دوست از همکاران روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
با پايان بازسازي مامورسراي شاهين، در بازديد معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، براي تکميل تجهيزات مامورسرا برنامه ريزي شد.