نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۱۶ مرداد ۱۳۹۹
به دليل تشديد شيوع ويروس کرونا و نيز با توجه به نام گذاري سال جاري به «جهش توليد» و رعايت صرفه جويي، آزمون مسابقه کتابخواني غدير به صورت الکترونيکي برگزار مي شود.
۱۴ مرداد ۱۳۹۹
رييس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برنامه ريزي براي برگزاري جشن تکليف فرزندان کارکنان ستادي با درنظر گرفتن شرايط شيوع بيماري کرونا خبر داد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي حجت اله رباني از همکاران اداره مهندسي الکترونيک فرودگاه بين المللي شيراز در غم از دست دادن پدر بزرگوارشان به سوگ نشسته اند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمود توسلي کارشناس فضاي سبز فرودگاه بين المللي مشهد دار فاني را وداع گفت و به ديار باقي شتافت.
۸ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي سعيد ميقاني از کارکنان اداره کل امور مالي و درآمد در غم از دست دادن پدر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۸ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي عليرضا صادقي از کارکنان فرودگاه يزد در غم از دست دادن مادر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
مديرکل دفتر مقررات فوردگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل در بخشنامه اي به مديران کل ستادي و فرودگاهي، تکميل و ارسال فرم بيماريابي مبتلا به کرونا ويروس را خواستار شد.
۸ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد دستپروري از کارکنان اداره کل کنترل ترافيک هوايي در غم از دست دادن برادر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۵ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد عباسي از کارکنان اداره مهندسي ماشين آلات در غم از دست دادن مادر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۴ مرداد ۱۳۹۹
در کمال تأثر و تأسف، با خبر شديم همکار گرامي مان، فرمانده يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاه پارس آباد، سروان جواد مجرد، به رحمت ايزدي پيوست.
۴ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم رويا وکيل زاده، از همکاران فرودگاه مهرآباد در غم از دست دادن مادر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۱ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي رضا رخشاني، از همکاران فرودگاه زاهدان در غم از دست دادن خواهر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۱ مرداد ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي قاسم بازدار، از همکاران فرودگاه ايلام در غم از دست دادن برادر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۳۱ تير ۱۳۹۹
جوايز برگزيدگان مسابقه کتابخواني نماز به صورت انفرادي در دفتر ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به برگزيدگان اعطا مي شود.
۲۸ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي دهقاني زاده سرپرست شرکت توسعه و مديريت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم و مدير سابق فرودگاه آبادان در غم از دست دادن پدر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۲۸ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم مريم رشيدي از همکاران اداره کل فرودگاه مهرآباد در غم از دست دادن مادر گرامي شان به سوگ نشسته اند.
۲۸ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي قسمت صيادي، همکار ايثارگر و جانباز اداره مهندسي الکترونيک فرودگاه مهرآباد به ديار باقي شتافته اند.
۲۸ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي اسماعيلي از همکاران اداره آتشنشاني و هدايت زميني فرودگاه شيراز در غم از دست دادن پدر بزرگوارشان به سوگ نشسته اند.
۲۳ تير ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي درگذشت جانباز و آزاده سرافراز محمدرضا پوريان مهر از کارکنان فرودگاه بين المللي مشهد را تسليت گفت.
۲۳ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي امان اله رزمجويي از همکاران اداره حراست فرودگاه بين المللي شيراز در غم از دست دادن پدر بزرگوارشان به سوگ نشسته اند.
۲۳ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي کوروش رشيدي، از همکاران دفتر بازرگاني و سرمايه گذاري در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته ‎اند.
۲۳ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي حميدرضا حيدرهائي، از همکاران دفتر حراست و امنيت فرودگاهي در غم از دست دادن پدر بزرگوارشان به سوگ نشسته ‎اند.
۲۳ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي علي مرادي معاون توسعه مديريت و منابع اداره کل فرودگاههاي استان فارس و ابراهيم مرادي از همکاران اداره آتشنشاني و هدايت زميني هواپيما فرودگاه بين المللي شيراز در غم از دست دادن برادر بزرگوارشان به سوگ نشسته اند.
۲۲ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوذر جانفزا، از همکاران اداره فني فرودگاه زاهدان در غم از دست دادن پدر بزرگوارشان به سوگ نشسته ‎اند.
۱۶ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد رستمي فروشاني سرکشيک مراقبت پرواز فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن برادر گراميشا به سوگ نشسته ‎اند.
۱۶ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقايان اسلام و فرشيد خرمالي از همکاران شاغل در فرودگاه گرگان در غم از دست دادن مادر بزرگوارشان به سوگ نشسته ‎اند.
۱۵ تير ۱۳۹۹
اداره کل بازرگاني و سرمايه گذاري شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در فراخواني کارکنان واجد شرايط علاقه مند به کار در اين حوزه را دعوت به همکاري کرد.
۱۵ تير ۱۳۹۹
اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از کارکنان داراي شرايط براي کار در اداره انبارها و تجهيزات هوانوردي دعوت به همکاري مي کند.
۱۴ تير ۱۳۹۹
براي رفاه حال کارکنان شاغل در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، واحد پشتيباني شرکت کارگزاري توسعه فرهنگ بيمه به صورت 24 ساعته آماده پاسخگويي و راهنمايي به بيمه شدگان است.
۱۴ تير ۱۳۹۹
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد عرب عامري، از همکاران شاغل در فرودگاه گرگان در غم از دست دادن پدر بزرگوارشان به سوگ نشسته ‎اند.