نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۰ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي ابوالفضل بهشتي عارف همکار گرامي شاغل در اداره اجازه پروازها در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۷ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي صفرعلي صفرپور همکار گرامي اداره کل حراست شرکت فرودگاه ها دار فاني را وداع گفت.
۱۷ مهر ۱۳۹۸
اولين دوره رقابت هاي عملياتي– ورزشي کنترلرها با حضور کارشناسان اداره مراقبت پرواز فرودگاه شيراز برگزار شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم خانم ها آمنه و معصومه خاکساري همکاران محترم شاغل در اداره امور ترمينالهاي فرودگاه مهرآباد در غم از دست دادن مادرگراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي پورمنصور معاونت محترم توسعه و منابع فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم همکار گرامي اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در فرودگاه بين المللي بندرعباس دار فاني را وداع گفت.
۱۰ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي سعيد اکبري عضو هيات مديره و راهبر محترم عمليات هوانوردي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي رامين بابازاده معاون محترم اداره کل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳ مهر ۱۳۹۸
آيين گراميداشت هفته دفاع مقدس به ميزباني فرودگاه شيراز برگزار شد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي خالد انصاري همکار محترم شاغل در اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي موتور ژنراتورهاي برق اضطراري به مدت 60 ساعت در فرودگاه شهرکرد در حال برگزاري است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي هواشناسي يک با حضور 11 نفر از کارکنان مراقبت پرواز فرودگاه بين المللي شيراز از 23 الي 26 شهريور ماه برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي دستگاه منبع تغذيه و شارژ به مدت 5 روز در فرودگاه بين المللي شيراز برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
40 نفر از دانشجويان خلباني آرتا کيش در دو گروه 20 نفره از مرکز کنترل فضاي کشور بازديد کردند.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران الهام بهره بر را به عنوان نماينده شرکت در سامانه انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات معرفي کرد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸
سرپرست مديريت رفاه و خدمات و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اطلاعيه اي درخواست کرد که بيمه شدگان، مدارک درماني را به نماينده بيمه رازي تحويل دهند.
۲۴ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه مطلع شديم، آقاي حسن سليمي (همکار جانباز شاغل در شهر فرودگاهي امام خميني (ره)) دار فاني را وداع گفت.
۲۴ شهريور ۱۳۹۸
فردا (24 شهريور) مراسم سينه زني و روضه خواني حضرت امام حسين (ع) در مسجد قدس فرودگاه مهرآباد برگزار مي شود.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم خانم معصومه سعيدپور، معاون محترم امور حقوقي، دعاوي و قراردادها در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۸
اجراي ورکشاپ هنر خوشنويسي و دکلمه خواني اشعار عاشورايي براي اولين بار در فرودگاه اردبيل برگزار شد.
۱۷ شهريور ۱۳۹۸
کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران امسال نيز به روال سال هاي گذشته در مراسم عزاداري سالار شهيدان به ميزباني وزارت راه و شهرسازي شرکت مي کنند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸
به مناسبت هفته دولت، تيم کوهنوردي شرکت فرودگاه ها پنجشنبه 14شهريور ماه به ارتفاعات شمال تهران صعود کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸
رضا شجاعي، فرزند يکي از کارکنان فرودگاه سردار جنگل رشت در مسابقات المپيک ورزش هاي رزمي کره جنوبي توانست با شکست حريفان خود مقام سوم جهاني را کسب کند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸
روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني(ع) مجموعه ورزشي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران فعاليت نخواهد داشت.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي صادق صالحي زاده، همکار محترم شاغل در اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيماي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد پيماني فروشاني کنترلر رادار فرودگاه بين المللي اصفهان در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۸
فرودگاه مشهد با برگزاري مجالس عزاي حسيني به استقبال دهه اول محرم رفته است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸
سرپرست مديريت رفاه و خدمات و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اطلاعيه اي درخواست کرد که بيمه شدگان، مدارک درماني را بيمه رازي تحويل دهند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۸
باشگاه فرهنگي ورزشي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اردوي يک روزه کوهپيمايي در ارتفاعات شمال تهران (درکه) را برگزار مي کند.
۹ شهريور ۱۳۹۸
اداره کل حراست و امنيت فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به مناسب فرا رسيدن ماه محرم و ايام عزاداراي سيد و سالار شهيدان و ياران با وفايش اقدام به برگزاري جلسات روضه مي‎کند.
۶ شهريور ۱۳۹۸
طرح هاي پژوهشي مصوب در شوراي تحقيقات فرودگاهي و هوانوردي در پورتال مديريت دانش فرودگاهي و هوانوردي درج شده است.
۵ شهريور ۱۳۹۸
به مناسبت فرا رسيدن ايام عزاداري امام حسين و ياران با وفايش نمازخانه امام رضا(ع) شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران شاهد برپايي روزانه مراسم زيارت عاشورا خواهد بود.
۵ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد امين بهجت، همکار محترم شاغل در اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوالحسني؛ همکار محترم شاغل در فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي جعفري اريسماني؛ همکار محترم شاغل در اداره کل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
ضمن ابراز همدردي، مصيبت وارده را به ايشان تسليت مي‎گوييم و از درگاه خداوند مهربان براي آن سفر کرده آمرزش و براي بازماندگان صبر و آرامش آرزو مي‎کنيم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم آموزنده، مسئول امور رفاهي اداره کل فرودگاه‎هاي استان هرمزگان، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي شعبانعلي بهروش (وکيل و مشاور حقوقي شرکت) دار فاني را وداع گفت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم فهيمه خسروي، از همکاران راهنماي مسافر فرودگاه بين المللي مهرآباد، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۸ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم حميده افشاري‎نژاد، مسئول دفتر اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۸ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم جناب آقاي علي متانت، مديرکل فرودگاه‎هاي استان گلستان، در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۶ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي يارعلي، رئيس اداره مراقبت پرواز فرودگاه اهواز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲ مرداد ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي رمضان زارع از همکاران واحد دبيرخانه فرودگاه بين المللي شيراز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۲ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، آگاه شديم آقاي يداله ملک‎زاده، از کارکنان حوزه مديرعامل، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۷ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، آگاه شديم خانم نيره دوست‎محمدي، مسئول دفتر اداره مهندسي تجهيزات ايمني هوانوردي، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۵ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، آگاه شديم آقايان فريدون و غلامرضا روشي، از کارکنان حراست و امور ترمينال هاي اداره کل فرودگاه هاي استان هرمزگان، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۵ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، آگاه شديم آقاي مهدي مختاري، کنترلر رادار مرکز کنترل فضاي کشور، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۴ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي عباس نوري‎آذر، معاون محترم هسته گزينش، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲ تير ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مجيد خداشناس از همکاران اداره آتشنشاني و هدايت زميني فرودگاه بين المللي شيراز، در غم از دست دادن خواهر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۱ تير ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي علي بذرافشان از همکاران اداره ارتباطات و ناوبري هوايي اداره کل فرودگاههاي استان گلستان، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
مراسم يادبود چهلمين روز درگذشت همکار گرامي مرحوم حسن شيخ علي‎زاده، کارشناس روشنايي باند فرودگاه اروميه، روز پنجشنبه 23 خرداد از ساعت 17:30 تا 19 در مسجد بني هاشم واقع در خيابان همافر شهر اروميه برگزار مي شود.