نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۱۶ آذر ۱۳۹۸
واحدهاي مديريت رفاه و خدمات پشتيباني و کميته سلامت اداري و صيانت از مردم با فراخوان هاي جداگانه همکاران واجد شرايط را دعوت به همکاري کردند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي هاديان؛ همکار محترم شاغل در هسته گزينش، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي احمد نصراللهي؛ همکار محترم شاغل در اداره کل کنترل ترافيک هوايي، در غم از دست دادن همسر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي مهدي محتشم زاده؛ کارشناس مسئول فناوري اطلاعات هوانوردي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۹ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي يزدان برارپور؛ همکار گرامي شاغل در اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۶ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم منصور از همکاران اطلاعات پرواز در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳ آذر ۱۳۹۸
مراسم گراميداشت هفته بسيج با حضور دکتر رحيمي، رييس سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي شود.
۳ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي حسن بهرنگي معاون هزينه عملياتي اداره کل امور مالي و درآمد در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳ آذر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم خانم بينظير ارازشفر کارشناس واحد مالي فرودگاه سنندج در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي سيد محمود حسيني واعظ همکار گرامي شاغل در اداره کل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۸ آبان ۱۳۹۸
تربيت بدني حوزه مقاومت بسيج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران يک دوره مسابقه ورزشي را به مناسبت هفته بسيج برگزار مي کند.
۲۶ آبان ۱۳۹۸
شوراي فرهنگي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اسامي 60 برنده مسابقه کتابخواني با موضوع غدير را اعلام کرد.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
به مناسبت هفته بسيج، اردوي زيارتي- سياحتي شهرري با حضور بانوان بسيجي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي شود.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي تيمور مرجان زاده از کارمندان امور مالي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي يوسف ساکي از کارشناسان اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما فرودگاه اهواز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي ابوالفضل کريمي رکن آبادي، مدير ايمني و سرکشيک کنترل ترافيک هوايي فرودگاه بين المللي يزد، در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي شهرام رضازاده، کارشناس ناظر بر خدمات فرودگاهي، فرودگاه اروميه، در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۲ آبان ۱۳۹۸
تربيت بدني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران کلاس هاي تمريني و آموزشي بانوان را در چهار رشته ورزشي برگزار کرده است.
۱۱ آبان ۱۳۹۸
دوره آموزشي آگاهي امنيتي ويژه روسا و مسوولان حراست فرودگاه هاي کشور به ميزباني فرودگاه گرگان آغاز شد.
۸ آبان ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي عبدالحسين کوهستاني از همکار گرامي شاغل در اداره کل منابع انساني و تشکيلات در فراق جانسوز درگذشت مادر گراميشان داغدار و عزادار شده اند.
۲۹ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم خانم مهناز عليپور از همکاران اطلاعات پرواز فرودگاه بين المللي شيراز، در غم از دست دادن فرزند گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم سرکار خانم هاجر سرمند؛ همکار گرامي شاغل در اداره کل امور مالي و درآمد در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم جناب آقاي پورمنصور؛ معاون توسعه مديريت و منابع اداره کل فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۵ مهر ۱۳۹۸
مراسم يادواره سه تن از شهداي بمباران هوايي فرودگاه بين المللي شيراز برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي محمد خضرايي دوست از همکاران روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
با پايان بازسازي مامورسراي شاهين، در بازديد معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، براي تکميل تجهيزات مامورسرا برنامه ريزي شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۸
در کمال ناراحتي، با خبر شديم آقاي عليرضا پوربابکان از همکاران اداره حراست فرودگاه بين المللي شيراز، در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته اند.
۲۳ مهر ۱۳۹۸
شقايق ظهرابي فرد، فرزند يکي از کارکنان فرودگاه ياسوج مقام سوم مسابقات جودوي بانوان کشور را کسب کرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي صالحي معاون محترم عمليات فرودگاهي استان کرمان در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۰ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي ابوالفضل بهشتي عارف همکار گرامي شاغل در اداره اجازه پروازها در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۷ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي صفرعلي صفرپور همکار گرامي اداره کل حراست شرکت فرودگاه ها دار فاني را وداع گفت.
۱۷ مهر ۱۳۹۸
اولين دوره رقابت هاي عملياتي– ورزشي کنترلرها با حضور کارشناسان اداره مراقبت پرواز فرودگاه شيراز برگزار شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم خانم ها آمنه و معصومه خاکساري همکاران محترم شاغل در اداره امور ترمينالهاي فرودگاه مهرآباد در غم از دست دادن مادرگراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي پورمنصور معاونت محترم توسعه و منابع فرودگاه بين المللي مهرآباد در غم از دست دادن برادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم همکار گرامي اداره آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در فرودگاه بين المللي بندرعباس دار فاني را وداع گفت.
۱۰ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي سعيد اکبري عضو هيات مديره و راهبر محترم عمليات هوانوردي در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۶ مهر ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي رامين بابازاده معاون محترم اداره کل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳ مهر ۱۳۹۸
آيين گراميداشت هفته دفاع مقدس به ميزباني فرودگاه شيراز برگزار شد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم آقاي خالد انصاري همکار محترم شاغل در اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات در غم از دست دادن پدر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي موتور ژنراتورهاي برق اضطراري به مدت 60 ساعت در فرودگاه شهرکرد در حال برگزاري است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي هواشناسي يک با حضور 11 نفر از کارکنان مراقبت پرواز فرودگاه بين المللي شيراز از 23 الي 26 شهريور ماه برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
دوره آموزشي دستگاه منبع تغذيه و شارژ به مدت 5 روز در فرودگاه بين المللي شيراز برگزار شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸
40 نفر از دانشجويان خلباني آرتا کيش در دو گروه 20 نفره از مرکز کنترل فضاي کشور بازديد کردند.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران الهام بهره بر را به عنوان نماينده شرکت در سامانه انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات معرفي کرد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸
سرپرست مديريت رفاه و خدمات و پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اطلاعيه اي درخواست کرد که بيمه شدگان، مدارک درماني را به نماينده بيمه رازي تحويل دهند.
۲۴ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه مطلع شديم، آقاي حسن سليمي (همکار جانباز شاغل در شهر فرودگاهي امام خميني (ره)) دار فاني را وداع گفت.
۲۴ شهريور ۱۳۹۸
فردا (24 شهريور) مراسم سينه زني و روضه خواني حضرت امام حسين (ع) در مسجد قدس فرودگاه مهرآباد برگزار مي شود.
۲۳ شهريور ۱۳۹۸
در کمال اندوه، باخبر شديم خانم معصومه سعيدپور، معاون محترم امور حقوقي، دعاوي و قراردادها در غم از دست دادن مادر گراميشان به سوگ نشسته‎اند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۸
اجراي ورکشاپ هنر خوشنويسي و دکلمه خواني اشعار عاشورايي براي اولين بار در فرودگاه اردبيل برگزار شد.
۱۷ شهريور ۱۳۹۸
کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران امسال نيز به روال سال هاي گذشته در مراسم عزاداري سالار شهيدان به ميزباني وزارت راه و شهرسازي شرکت مي کنند.