اخبار ویژه اخبار ویژه

۲ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن را تبريک گفت.
۲ بهمن ۱۴۰۰
استاندار خراسان جنوبي با اشاره به تکميل ساختمان پاويون و طرح توسعه‌ ترمينال فرودگاه بيرجند در نيمه اول سال آينده، برنقش فرودگاه بيرجند در توسعه استان تاکيد کرد و گفت: شرکت هاي هواپيمايي که پروازهاي بيشتري داشته باشند، از خدمات بهتري در استان برخوردار خواهند شد.
۲ بهمن ۱۴۰۰
چهل و چهارمين هفته سال جاري (بيست و پنجم دي ماه تا يکم بهمن ماه) سپري شد. از مهم‌ترين اخبار اين هفته مي توان به تقدير وزير راه و شهرسازي از رئيس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران براي ارزيابي عملکرد ستاد اقامه نماز در سال 1399 اشاره کرد.
۳۰ دی ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در بيست و نهمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ، پايه و اساس اين پروژه را بر اساس تحقيق و يقين عنوان کرد و بر پرهيز از ريسک در اجراي اين پروژه تاکيد کرد.
۲۸ دی ۱۴۰۰
ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ارزيابي عملکرد سال 99 ستاد اقامه نماز وزارت راه وشهرسازي با کسب حائز نمره قابل تقدير، از سوي رستم قاسمي قدرداني شد.
۲۷ دی ۱۴۰۰
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ضمن بازديد از روند اجراي پروژه‌هاي فرودگاه بين المللي مشهد، در جلسه کنترل پروژه توسعه ترمينال پروازهاي داخلي اين فرودگاه حضور يافت و به تبيين راهکارها و مرور فرآيند براي به ثمر رسيدن هر چه سريع‌تر اين پروژه پرداخت.
۲۷ دی ۱۴۰۰
با توجه به بارش برف و باران و شرايط نامساعد جوي در برخي از مناطق کشور، مسافران درخواست مي شود که پيش از مراجعه به فرودگاه‎هاي کشور حتماً از وضعيت پرواز خود آگاه شوند.

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

آگهی آگهی

شهراه شهراه

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

میز خدمت الکترونیکی میز خدمت الکترونیکی

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

تقویم سال 1400 تقویم سال 1400