خبر خبر

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت 12 فروردين روز جمهوري اسلامي ايران
رئيس هيات و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک دوازدهم فروردين روز جمهوري اسلامي ايران گفت: دوازدهم فروردين ماه را هرگز نمي توان از ياد برد، زيرا از همان روز که شکل گرفت، به الگويي بي بديل براي به ثمر رساندن خواسته هاي به حق تبديل شد و نه تنها براي مردم ايران زمين، بلکه براي مردم بسياري از کشورها، راهبردي ممکن و الگويي واقعي شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در متن پیام سیاوش امیرمکری اینگونه آمده است:

«دوازدهم فروردین ماه را باید روزی کم نظیر در تاریخ ایران اسلامی دانست، روزی که عزم مردم ایران که سال ها برای ریشه کن کردن طاغوت به پا خواسته بودند، در پای صندوق های رای تجلی یافت و جهان به نظاره نشست شکوه عزم ملی و اراده اسلامی را.

دوازدهم فروردین ماه را هرگز نمی توان از یاد برد، زیرا از همان روز که شکل گرفت، به الگویی بی بدیل برای به ثمر رساندن خواسته های به حق تبدیل شد و نه تنها برای مردم ایران زمین، بلکه برای مردم بسیاری از کشورها، راهبردی ممکن و الگویی واقعی شد.

اکنون پس از گذشت 40 سال از آن روز تاریخی، خانواده بزرگ صنعت فرودگاهی با الهام گرفتن از نتیجه عظیم همراهی "عزم همگانی با خواست خداوندی"، به دست یافتن به اهداف بزرگ خویش می اندیشد.

دوازدهم فروردین ماه هرگز فراموش شدنی نیست و برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند. من نیز این روز فرخنده را به همکاران محترم و تلاشگر صنعت فرودگاهی تبریک عرض نموده و امیدوارم با استعانت از خداوند بزرگ و همدلی، راه پرافتخار خدمتگزاری در عرصه هوانوردی کشور را شانه به شانه یکدیگر بپیماییم.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری