خبر خبر

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهاني کار و کارگر
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي 11 ارديبهشت روز جهاني کار و کارگر را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در این پیام کار را مهمترین عامل رشد و بلوغ و تعالی و توسعه فردی و اجتماعی انسان دانسته و از کارگران به عنوان زحمتکشانی یاد کرده که با وجود سختیها و دشواریهای زندگی، تن به دریای مواج سختیهامی زنند تا فرزندان و آیندهسازان این جامعه را تامین و تربیت کنند.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

کار مهمترین عامل رشد و بلوغ و تعالی و توسعه فردی و اجتماعی انسان به شمار می آید. در مکتب بزرگ اسلام کار جوهره انسان و کارگر موجودی با جوهرهای متعالی است که پیامبر گرامی اسلام بر دستانش بوسه میزد. بوسهای که به ما می آموزد انسان به واسطه کار و تلاش خود و فایدهای که به جامعه میرساند اعتبار و ارزش مییابد. ارزشی که او را سزاوار جانشینی خدا بر زمین میکند. با چنین دیدگاهی کارگری، امری مقدس و کارگر فردی جهادگر برای کسب روزی حلال است.

کارگران زحمتکشانی هستند که با وجود سختیها و دشواریهای زندگی، تن به دریای مواج سختیهامی زنند تا فرزندان و آیندهسازان این جامعه را تامین و تربیت کنند؛ تا هر یک به عنصری کارآمد برای توسعه و بهبود معیشت و فرهنگ جامعه تبدیل شوند.

اینجانب 11 اردیبهشت روز کار و کارگر را به شما کارگران صدیق تبریک میگویم و به تبعیت از رسول مهربانی دست یکایکتان را میبوسم و از پروردگار بزرگ، سلامت و وسعت معیشتتان را آرزو میکنم.

سیاوش امیرمکری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری