خبر خبر

پيام تبريک رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت به مناسبت روز روابط عمومي
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت 27 ارديبهشت روز روابط عمومي، اين روز را به همکاران روابط عمومي در ستاد و فرودگاه هاي کشور تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در این پیام با بیان اینکه جهان امروز بدون ارتباطات ديگر قابل تصور نيست، گفت: روابطعموميها به عنوان مديران ارتباطات سازمانها با ماهيتي برگرفته از علم ارتباطات و روابط انساني نقش و جايگاه ويژهاي دارند.

متن پیام امیرمکری به این شرح است:

جهان امروز بدون ارتباطات ديگر قابل تصور نيست و بيشك بخش اعظمي از فعاليتهاي سازمانها و گروهها به واسطه همين ارتباطات انجام ميشود.

اما در اين ميان آن ارتباطي سازنده و متعالي است كه در دل خود روابط انساني و حرمت انسانها را بپروراند و با وجود چنين ارتباطي است كه نتايج حاصل از فعاليت سازمانها بهتر و ارزندهتر ميشود. در اين بين روابطعموميها به عنوان مديران ارتباطات سازمانها با ماهيتي برگرفته از علم ارتباطات و روابط انساني نقش و جايگاه ويژهاي دارند.

روابطعموميها قادر هستند كه با حساسيت و نكتهسنجي بالاي خود، شرايط را بپايند و با توصيهها و عملكرد مقتضي زمينه را براي بهبود ارتباطات ميان اجزاي انساني درون سازمان و همچنين ميان سازمان و جامعه فراهم سازند و با دور كردن سازمان از حواشي و فضاي منفي، آن را در جهت تمركز بر اجراي وظايف و دسترسي به اهداف تعيين شده ياري كنند.

با اين وصف، سازمانِ امروز بدون روابطعمومي ديگر قابل تصور نيست؛ امري كه در مجموعه شركت و فرودگاههاي ما نيز مشهود است.

اينجانب روز 27 ارديبهشت، روز ملي روابطعمومي و ارتباطات را  به همکاران  روابط عمومی  در ستاد و فرودگاه های کشور که با الهام از  هم اندیشی و  همسویی در پیشبرد اهداف کلان شرکت نقش تعیین کننده  دارند، تبریک  می گویم و ضمن تقدیر از آنان، امیدوارم این روز آغازگر تحولی نو در روابط عمومی ها باشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری