خبر خبر

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت سالروز تاسيس شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز تاسيس شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران را تبريک گفت و تاکيد کرد: تاسيس شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، نقطه عطف صنعت حمل و نقل هوايي ايران است.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «صنعت حمل و نقل هوایی به عنوان یکی از مهمترین ارکان توسعه اقتصادی و فرهنگی در طول عمر پر ثمر خود در ایران از فراز و نشیبهای زیادی عبور کرده است و در مقاطع حساس و مهم با ارائه خدماتی منحصر به فرد برای کمک به هموطنان خود نقشآفرینی کرده است.

اوج شکوفایی این صنعت را میتوان در سالهای پس از پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی دانست. دوره ای که عطش عمومی برای توسعه عادلانه مناطق مختلف کشور به اوج رسیده و تقاضای زیادی برای توسعه و افزایش فرودگاهها و خدمات حمل و نقل هوایی به وجود آمده بود.

موج عظیم درخواست به حق مردم و نیاز به افزایش ظرفیتها برای پاسخگویی به آن، میطلبید که با تغییر ساختاری، فضا برای ارائه هرچه بهتر و تخصصیتر خدمات فرودگاهی و خدمات هوانوردی بازتر شود و همین احساس نیاز در اواخر دهه 60، منجر به فراهم شدن زمینههای لازم برای تاسیس یک شرکت دولتی و زمینههای کامل انتقال وظایف فرودگاهی و ناوبری هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری به آن، در سالهای بعد و تحت عنوان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران شد.

به واقع تاسیس شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، نقطه عطف صنعت حمل و نقل هوایی ایران است؛ چراکه ظرفیتهای لازم برای افزایش تجهیزات و جذب نیروهای انسانی متخصص و کارآمد بیش از پیش فراهم شد و در عمر 28 ساله خود در مقاطع حساسی همچون تحریم نقشآفرینی کرده و برگهای زرینی را بر تارک افتخارات خود به ثبت رساند.

اما این حضور تاریخساز هرگز و هرگز شکل نمیگرفت مگر به پشتوانه دانش و تجربه پیشینیان و حضور مردان و زنانی متخصص، توانمند، دلسوز و مسئولیتپذیر.

اینجانب بیست و هشتمین سالروز تاسیس شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران را ارج مینهم و از پروردگار توانا میخواهم برای یکایکمان توفیق و لذت خدمت به مردم بزرگوار ایران را تداوم بخشد.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری