خبر خبر

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت روز تکريم بازنشستگان / بازنشستگان سرمايه‎هاي ارزشمند شرکت هستند
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران طي پيامي روز بازنشستگان را تبريک گفت.

به گزارش روابطعمومي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، سياوش اميرمكري در پيام خود آورده است: بازنشستگان، پيشكسوتان و سرمايههاي ارزشمند مملو از تجربيات سالهاي متمادي خدمت هستند. بزرگواراني كه تاريخچه، شناسنامه و هويت سازمان خود بوده و وجودشان فرصت بزرگي را در اختيار سازمانها قرار ميدهد كه با بهرهگيري از آنها، تجربيات كسب‌شده به كاركنان جوان انتقال‌يافته و براي تربيت و پرورش نسلهاي آينده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وي ادامه داده است: بزرگداشت بازنشستگان و قدرداني از زحمات ايشان، لازمه يك سازمان با فرهنگ سازماني متعالي است و اين از دو جنبه داراي اهميت فراوان است؛ نخست اينكه بدانند هرگز بين آنها و سازمان متبوعشان جدايي وجود ندارد و دوم اينكه كاركنان بدانند كه اگر براي سازمان خود تلاش ميكنند سازمان هم در مقابل، آنها را فراموش نخواهد كرد و با دلگرمي بيشتر به فعاليت و رشد و تعالي خود بپردازند.

اميرمكري در پايان آورده است: اينجانب در روز تكريم بازنشستگان(پنجم شهريورماه)، ضمن تبريك اين روز فرخنده به بازنشستگان شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، از خداوند متعال ميخواهم كه سايه اين عزيزان را بر سرمان پايدار و سلامتي و عافيت و عزتمندي را ملازم هميشگي‌شان سازد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری