خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به مناسبت روز آتش نشاني و ايمني
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گراميداشت هفتم مهرماه روز آتش‌نشاني و ايمني از تلاشگران عرصه ايمني قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در متن پیام تبریک سیاوش امیرمکری آمده است: «هفتم مهرماه روز آتش‌نشاني و ايمني فرصت مناسبي است براي تقدير از تلاشگران عرصه ايمني، مرداني صبور و فداكار كه با از خودگذشتگي ايمني را به‌عنوان يكي از اركان مهم صنعت هوانوردي پاس مي‌دارند و در مقابل چشمان تماشاگر، نجات جان همنوع را نه‌فقط وظيفه سازماني بلكه اداي مسئوليت در قبال انسانيت مي‌دانند. ايشان با اين تفكر روشن و انديشه متعالي به‌يقين در پيشگاه خداوند و وجدانشان سربلند هستند.

اينجانب فرا رسيدن هفتم مهرماه، روز آتش‌نشاني و ايمني را كه يادآور دلاورمردي‌هاي ايثارگرانه در صنعت فرودگاهي است، به‌تمامي همكاران محترم در حوزه آتش‌نشاني فرودگاه‌هاي كشور و ستاد تبريك مي‌گويم و اميدوارم در سايه تلاش بي‌دريغ دست‌اندركاران ايمني و آتش‌نشاني، به پيشرفت مادي و معنوي و خوداتكايي در اين عرصه دست‌يابيم. سلامتي، پايداري و سعادت خدمت خالصانه و هميشگي به صنعت فرودگاهي را برايتان از خداوند متعال خواستارم.»

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری