خبر خبر

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت هفته نيروي انتظامي
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک هفته نيروي انتظامي، از حضور شرافتمندانه و مقتدرانه پليس در فرودگاه‌هاي کشور که همواره زمينه‌ساز آرامش خاطر و رضايت مسافران هوايي بوده است قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام سیاوش امیرمکری بدین شرح است:

ارزش دو نعمت ازنظر مردم پوشیده است: امنیت و تندرستی. پیامبر اکرم(ص)

بي‌شک بهره‌مندی امروز ایران اسلامی از نعمت امنیت، مرهون بیداری و هوشیاری شیردلان سبزپوش نيروي انتظامي است که با استقامت و ایمان و با بهره‌گيري از تجهيزات نوين امنيتي، ضمن حفاظت از جان و ناموس هم‌وطنان، حماسه‌آفرینان عرصه عشق و ایثار و امنیت و مظهر اقتدار جمهوري اسلامي ايران هستند.

حضور شرافتمندانه و مقتدرانه پلیس در فرودگاه‌های کشور به ‌منظور برقراری نظم و امنیت، همواره زمینه‌ساز آرامش خاطر و رضایت مسافران هوایی بوده و بديهي است تجليل از آنان، ارج نهادن به خدمات پلیس است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و ادای احترام به شهدای پلیس، از حضور مقتدرانه و خدمات دلسوزانه، صادقانه و هوشمندانه آن يگان"به‌ویژه پلیس فرودگاه‌های سراسر کشور" قدردانی و "روز نیروی انتظامی" را تبریک عرض نموده، از خداوند متعال اقتدار، عزت، سربلندي و بهروزي آن عزيزان را مسئلت مي‌نمايم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری