خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز حسابدار
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي پيامي، 15 آذرماه روز حسابدار را به تمامي حسابداران صنعت فرودگاهي و هوانوردي تبريک و تهنيت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام سیاوش امیرمکری بدین شرح است:« موقعیت و جایگاه حرفه حسابداری در گرو درک درست مفهوم"منافع عمومی" است . دقت و تعهدی که به طور حتم در سرنوشت مالی بنگاه های اقتصادی اثرگذار است.

بی گمان خدمت حرفه ای و عملکرد حسابداران با الزام به رعایت مسئولانه آنچه که آن را دانش حرفه ای و اخلاق کاری می نامند، موقعیت و مقام صاحبان این حرفه را در جامعه بالا برده و می برد.

بدون تردید حرفه حسابداری و حسابداران از طریق سیستم های اطلاعاتی حسابداری و مدیریت نقش به سزایی در فرایند تصمیم گیری و سیاست گذاری و همچنین اجرای دقیق برنامه های شرکت دارند و نقش حسابداران به جهت ثبت منظم اطلاعات و عملیات مالی بیش از پیش تاثیر گذار خواهد بود.

روز حسابدار مناسبتی برای تکریم و تجلیل از حسابداران و فرصتی برای توجه به حساسیت و اهمیت بالای این حوزه است.

با عنایت به تلاش، همدلی و مشارکت فعال همکاران محترم حسابدار در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، فرا رسیدن 15 آذر ماه را صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و از خداوند قادر متعال، سربلندی و توفیق روز افزون ایشان را خواستارم.»

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری