خبر خبر

پيام تبريک سرپرست سازمان هواپيمايي و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به‌مناسبت روز خبرنگار
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز خبرنگار، اين روز را فرصتي ارزشمند براي پاسداشت وجدان‌هاي بيداري دانست که با قلم خود، وقوع بسياري از حوادث و رويدادهاي بدونِ کارکردِ اجتماعي و اقتصادي و فرهنگي را مانع مي‌شوند و در اين راه با موانعي نيز مواجه مي‌شوند اما به نفع جامعه به ديده‌بانيِ حقيقت و واقعيت مي‌پردازند.
 
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پيام سياوش امیرمکری به این شرح است:
"۱۷ مرداد، روز خبرنگار، فرصتی است برای پاسداشت كسانيکه آگاهی و روشنگری را به جامعه خود تقدیم می‌کنند و با بکارگیری تفکر نقادانه، تجسم مفهوم راستین خبرنگاری هستند.
 از این منظر، روز خبرنگار درواقع فرصتی ارزشمند و گرانبها است، برای پاسداشت وجدان‌های بیداری که با قلم خود، وقوع بسیاری از حوادث و رویدادهای بدونِ کارکردِ اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی را مانع می‌شوند و در این راه با موانعي نیز مواجه می‌شوند اما به نفع جامعه به دیده‌بانیِ حقیقت و واقعیت می‌پردازند.
ایشان تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی خواهند بود؛ چراکه خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، بی‌شک مرهون تلاش‌های آنهاست.
اینجانب، هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه را که روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح، فوری و مناسب است را تبریک عرض می‌نمایم وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد و جهد شما خبرنگاران عزیز را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی و مسئولانه ارج می‌نهم.
بدون تردید، فتحِ قله‌های پیشرفت جز با حق‌جویی و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت خبررسانی متعهدانه و آگاهی‌بخش آرزومندم."

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری