خبر خبر

آزادگانِ وطن، گنجينه‏‌هاي ارزشمندي هستند
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، ۲۶ مرداد، روز بازگشت آزادگان غيور بـه ايران اسلامي را تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران؛ سياوش اميرمکري در اين پيام با اشاره به آيه ۲۳ سوره احزاب، آمده است: از مومنان مرداني هستند کـه بـه پيماني که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضي بر سر پيمان خويش جان باختند و بعضي چشم بـه راهند و پيمان خود را دگرگون نکرده‌اند.
وي 26 مرداد ماه، روز بازگشت آزادگان غيور بـه ايران اسلامي را موهبتي سرشار از شادي براي کساني عنوان کرده است که دل در گروِ مهر اين آب و خاک دارند.
در بخشي از پيام اميرمکري آمده است: بي‌ترديد آزادگانِ وطن، گنجينه‏‌هاي ارزشمندي هستند که با الهام از مکتب انسان‏‌ساز اسلام و درس ‏گرفتن از زندگي انقلابي و حماسه‏‌ساز امام حسين (ع) و حضرت زينب(س) که اسوه صبر و پايداري بود، توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر نهند و شکوه مقاومت را بر صحيفه تاريخ ثبت کنند.
ايشان پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوري از عزيزان و کشور خود با خاطرات تلخ و شيرين‌شان از آن دوران درس پايمردي و صبوري به همه ما داده اند.
وي، اين روز بزرگ را بـه آزادگان سرافراز، اسطوره‌هاي مقاومت و شيران بيشه شجاعت و خانواده‌هاي محترم ايشان تهنيت گفت و از خداوند متعال سلامتي و تداوم عزتمندي برايشان مسئلت کرد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری