خبر خبر

مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها:
معلولان، آموزگارِ معنويِ پشتکار و خودباوري براي افراد جامعه هستند
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز جهاني معلولان، گفت: اين روز مسئوليت اجتماعي دولت و شهروندان با ايجاد امکانات و فرصت‌هاي برابر با افراد عادي در سطح جامعه را گوشزد مي‌کند.
به گزارش روابط‌عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران؛ سياوش اميرمکري در اين پيام آورده است:" روز جهاني معلولان روز پاسداشت مقام کساني است که تجسم اتکا به توانمندي‌هاي دروني انسان هستند. با اين نگاه معلوليت درواقع نگاه ويژه خداوند بـه انسان‌هايي اسـت که محدوديت فيزيکي دارند اما ناتوان نيستند و آموزگار معنوي پشتکار و خودباوري براي افراد جامعه هستند.
 
اين در حالي است که روز جهاني معلولان، مسئوليت اجتماعي دولت و شهروندان با ايجاد امکانات و فرصت‌هاي برابر با افراد عادي در سطح جامعه را گوشزد مي‌کند.
چراکه اين فرصت ارزشمند، مي‌تواند با احياي حقوق کامل معلولان، نگرش جامعه را نسبت به پذيرش معلوليت، تغيير و تبيين نمايند و شور زيستن را در ذهن و ضمير اين افراد و  پيکره جامعه تزريق کند.
 
اينجانب ضمن تبريک روز جهاني معلولان به همکاران توان‌يابم در شرکت فرودگاهها وناوبري هوايي ايران، اميدوارم هرروز بيش از گذشته، شاهد استفاده بهينه از خدمات و امکانات عمومي، رفاهي، فرهنگي، آموزشي، فرصت‌هاي شغلي و در نهايت برابري فرصت‌هاي اجتماعي به‌عنوان مطالبه به‌حق جامعه معلولين باشيم.
روز جهاني معلولان گرامي باد." 
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری