خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاهها به مناسبت سالروز تاسيس حفاظت هواپيمايي
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت پنجم دي ماه، از سپاه حفاظت هواپيمايي، به‌عنوان بازوي قدرتمند صنعت هوايي ياد کرد که اجازه کوچکترين ناامني در پروازهاي ايران اسلامي را نداده است و به حکم وظيفه‌شناسي ايشان، با افزايش ضريب امنيتي پروازها، مسافران با طيب خاطر، سفر خود را به انجام مي‌رسانند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در پیام سیاوش امیرمکری آمده است: «پنجم دی‌ماه، موعد گرامی‌داشت پاسداراني است که امنیت پروازها و فرودگاه‌های کشور مرهون تلاش و مجاهدت بی‌دریغ ایشان است.

"سپاه حفاظت هواپیمایی" به‌عنوان بازوی قدرتمند صنعت هوایی، اجازه کوچکترین ناامنی در پروازهای ایران اسلامی را نداده است و به حکم وظیفه‌شناسی ایشان، با افزایش ضریب امنیتی پروازها، مسافران با طیب خاطر، سفر خود را به انجام می‌رسانند.

بیشک آن مجموعه قدرتمند نقش تعیین‌کنندهای در کشف، خنثیسازی و مقابله با توطئههای آشکار و پنهان دشمنان مردم و نظام درحوزه هوانوردي ایفا میکند که حاصل آن برقراری و تثبیت امنیت و اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تامین امنیت مسافرين است.

با آرزوی سلامتی، موفقیت و سربلندی تمامی تلاشگران امنیت پرواز در طول سه دهه گذشته، يادشهداي امنيت پرواز راگرامي داشته وسالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مبنی ‌بر استقرار سپاه حفاظت در فرودگاههای کشور را به فرماندهان ونيروهاي خدوم سپاه حفاظت هواپیمایی کشور تبریک عرض نموده و دوام توفیقات بانیان امنیت پروازها را از خداوند متعال مسالت دارم.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری