خبر خبر

حضرت عباس(ع) پيام‌آور وفاي به برادري، ايمان، ايثار، شجاعت و دلاوري است
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ميلاد حضرت ابوالفضل(ع) پيام‌آور وفاي به برادري و ايمان و ايثار و شجاعت و دلاوري و روز جانباز را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در پیام حمیدرضا سیدی آمده است: "گرامی‌داشت میلاد مبارک حضرت عباس(ع) و روز جانباز، تجسم الگوبرداری از سرباز بزرگ دشت کربلا و یادآور سال‌های خون و حماسه است. جانبازان، یادگاران سال‌های عشق و غیرت‌اند که با لبخند زخم تن خود، دلاوری های حضرت عباس (علیه‌السلام) را در کربلا بیدار و برادری را معنا می‌کنند؛ همانگونه که حضرت عباس (ع) نیز در گستره تاریخ بی‌کران کربلا، تا قیامت پیام‌آور وفای به برادری و ایمان و ایثار و شجاعت و دلاوری بود و هست.

اینجانب ضمن عرض تبریک به‌مناسبت میلاد خجسته سقای دشت کربلا، روز جانباز را نیز خدمت شما همکاران جانباز شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تبریک عرض می‌نمایم و جانبازان غیور میهن اسلامی را شعله‌ای از جان حضرت اباالفضل(ع) می‌دانم که شمع ایمان را در زمانه خود روشن نگه می‌دارند؛ پس مبارک باد نورانیت خانه‌هایی که در سایه شمع وجود جانبازان، به افلاک رسیده‌اند."

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری