اجلاس هوانوردی ایران اجلاس هوانوردی ایران

۵ بهمن ۱۳۹۴
معاون حقوقي و امور بين‌الملل وزارت امور خارجه با تاکيد بر اينکه همه بايد کمک کنند تا ثمرات برجام در ايران و جهان به خوبي نمايان شود گفت: برجام الگويي موفق از ديپلماسي در منطقه و جهان است که نشان داد مي‌توان پيچيده‌ترين و سخت‌ترين موضوعات جهاني را از طريق ديپلماسي حل و فصل کرد.
۵ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور از انجام ۲۰۰ مذاکره در حوزه فرودگاهی و امضای ۵ یادداشت همکاری (MOM) در روز نخست اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ خبر داد.
۴ بهمن ۱۳۹۴
رحمت‌اله مه‌آبادی امشب با حضور در خبر 21 شبکه یک سیما و همچنین گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما درباره اجلاس هوانوردی ایران 2016 سخن خواهد گفت.
۴ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با تأکید بر اینکه فرودگاه امام خمینی (ره) طبق قانون برنامه پنجم توسعه باید به هاب دوم مسافری و هاب نخست باری منطقه تبدیل شود٬ گفت: در چند روز آینده اخبار خوشی از عقد قراردادهای توسعه فرودگاهی اعلام خواهد شد.
۴ بهمن ۱۳۹۴
رئیس سازمان هواپیمایی گفت: ایران تا 10 سال آینده به 500 فروند هواپیمای جدید نیاز دارد و برای خرید این تعداد هواپیما باید تسهیلات و منابع مالی را تامین کند.
۴ بهمن ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی از به نتیجه رسیدن مذاکرات ایران و شرکت ایرباس فرانسه برای خرید 115 فروند هواپیمای مسافربری خبر داد.
۴ بهمن ۱۳۹۴
دبیر اجلاس جهانی هوانوردی تهران 2016 گفت: حضور گسترده شرکتهای خارجی باعث می شود تا شرکتهایی که به این اجلاس نیامده اند؛ حسرت بخورند.

سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶