اجلاس هوانوردی ایران اجلاس هوانوردی ایران

۴ بهمن ۱۳۹۴
وزیر راه و شهرسازی از امکان برقراری ارتباط مستقیم با شرکت بوئینگ آمریکا خبر داد و گفت: همه شرکتهای جهانی بجز شرکتهای رژیم صهیونیستی و شرکتهای وابسته به این رژیم، می توانند در ایران فعال باشند و من به همه آنها خیرمقدم می گویم. حتی به شرکت بوئینگ هم که موفق به حضور در ایران نشد، خیرمقدم می گویم و می گویم که هرچند ما با شما ارتباط مستقیم نداریم، اما امیدوارم این ارتباط برقرار شود. از سوی ما هیچ مانعی در این راه وجود ندارد و ما آماده ایم فضای سالم و رقابتی را ایجاد کنیم.
۴ بهمن ۱۳۹۴
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از صاحبان صنایع هوانوردی جهان خواست فرصت بدست آمده برای سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی ایران را از دست ندهند.
۴ بهمن ۱۳۹۴
وزیر راه و شهرسازی در جمع صاحبان صنایع هواپیماسازی و شرکت های هوایی داخلی و خارجی اعلام کرد: همه بسترها برای سرمایه گذاری در بخش ناوبری صنعت هوانوردی و فروش هواپیما در ایران آماده است.
۴ بهمن ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران 2016 به عنوان اولین رویداد تجاری در امور اقتصادی ایران پس از لغو تحریم های بین المللی امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
۳ بهمن ۱۳۹۴
حسن قربانی - اجلاس هوانوردی ایران 2016 در حالی فردا و پس فردا در تهران برگزار می‌شود که صاحبان صنایع و شرکت‌های سازنده هواپیما و مدیران خطوط هواپیمایی بین‌المللی با اعلام آمادگی برای حضور، این اجلاس را به بزرگترین اجلاس هوانوردی ایران طی 40 سال اخیر تبدیل کرده‌اند.
۳ بهمن ۱۳۹۴
دبير اجرايي "اجلاس جهاني صنعت هوانوردي تهران 2016" گفت: پيام سياسي برگزاري اين اجلاس به جهانيان اين است كه درهاي ايران اسلامي به روي دنيا باز شده است و بازگشت به دوران تحريم حتي تحريم‌هايي مانند آنچه به تازگي آمريكا درباره سفر به ايران وضع كرده است؛ ممكن نخواهد بود. در واقع، اجلاس تهران، اجلاس سران هوانوردي جهان خواهد بود.
۳ بهمن ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران 2016 در تهران این فرصت را در اختیار صنعت هوانوردی کشور قرار می‌دهد تا چشم‌انداز وسیعی را برای آینده ترسیم کند.

سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶