اجلاس هوانوردی ایران اجلاس هوانوردی ایران

۳۰ دی ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ با حضور قریب به ۳۰ کشور روزهای 4 و 5 بهمن ماه در هتل آزادی تهران برگزار می شود.
۲۹ دی ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران 2016 با تشکیل کمیته‌های شش‌گانه به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف صنعت هوانوردی ایران می‌پردازد.
۲۸ دی ۱۳۹۴
روزنامه اقتصادی و انگلیسی زبان فایننشال تریبیون از اجلاس هوانوردی ایران 2016 با عنوان نخستین نشست بزرگ‌ بین‌المللی هوانوردی در ایران پس از 40 سال یاد کرده است.
۲۷ دی ۱۳۹۴
حسن قربانی - در پی اجرایی شدن برجام و اعلام برچیده شدن محدودیت‌های اقتصادی ایران در بازار جهانی، به‌زودی جمع زیادی از صاحبان صنایع هوانوردی و شرکت‌های هواپیمایی جهان در تهران گرد هم می‌آیند تا ضمن بررسی اوضاع و شرایط صنعت هوانوردی ایران، درباره بازار کشورمان به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های هوانوردی منطقه بحث و تبادل نظر کنند.
۲۶ دی ۱۳۹۴
ستاد خبری اجلاس "هوانوردی ایران 2016" رسما کار خود را آغاز کرد.
۲۶ دی ۱۳۹۴
بزرگترین اجلاس هوانوردی ایران با عنوان ایران 2016 هفته آینده در تهران با مشارکت مرکز هوانوردی آسیا – پاسیفیک(کاپا) و شرکت فرودگاه‌های کشور و سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می‌شود. نقش کاپا در برگزاری این اجلاس موجب حضور شرکت‌های مهم سازنده هواپیما و شرکت‌های هواپیمایی در تهران شده است.
۱۵ دی ۱۳۹۴
بزرگترین اجلاس بین المللی تاریخ هوانوردی ایران با عنوان "هوانوردی ایران 2016" روزهای 4 و 5 بهمن ماه در تهران برگزار می شود.

سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶