اجلاس هوانوردی ایران اجلاس هوانوردی ایران

۱۰ بهمن ۱۳۹۴
با امضای 6 یادداشت تفاهم همکاری میان شرکت فرودگاههای کشور و شرکتهای بین المللی پیشرو در زمینه های حمل و نقل هوایی، زمینه همکاری های بیشتر فرودگاهی و هوانوردی میان دو طرف فراهم شد.
۶ بهمن ۱۳۹۴
مدیر اجرایی کاپا می‌گوید؛ ایمنی پرواز از رموز پایداری و موفقیت صنعت هوانوردی ایران است.
۶ بهمن ۱۳۹۴
دو تن از دست‌اندرکاران صنعت فرودگاهی طی نشستی در اجلاس هوانوردی ایران 2016 در تهران بر لزوم تقویت و توسعه زیرساخت‌های فرودگاهی در ایران پس از برچیده شدن تحریم ها تاکیدکردند.
۵ بهمن ۱۳۹۴
پیتر هاربیسون مدیر اجرایی کاپا در مراسم پایانی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ تاکید کرد: ایران گام‌های مهمی برای سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌ها و خرید هواپیما برداشته است که آینده خوبی را برای صنعت هوانوردی کشور رقم خواهد زد.
۵ بهمن ۱۳۹۴
معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی از عزم بسیار جدی ایران برای خرید تجهیزات فرودگاهی خبر داد.
۵ بهمن ۱۳۹۴
معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: درصددیم بعد از رفع تحریم‌ها با دیگر کشورها و فرودگاه‌های منطقه رقابت کنیم و سهم خودمان را در این بازار به‌دست آوریم.
۵ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: موقعيت ژئوپولتيك، ژئواستراتژيك و ژئواكونوميك ایران فرصت‌های جذابی را برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های حمل‌ونقل مسافر و بار هوایی ايران و همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی ايجاد كرده است.
۵ بهمن ۱۳۹۴
معاون حقوقي و امور بين‌الملل وزارت امور خارجه با تاکيد بر اينکه همه بايد کمک کنند تا ثمرات برجام در ايران و جهان به خوبي نمايان شود گفت: برجام الگويي موفق از ديپلماسي در منطقه و جهان است که نشان داد مي‌توان پيچيده‌ترين و سخت‌ترين موضوعات جهاني را از طريق ديپلماسي حل و فصل کرد.
۵ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور از انجام ۲۰۰ مذاکره در حوزه فرودگاهی و امضای ۵ یادداشت همکاری (MOM) در روز نخست اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ خبر داد.
۴ بهمن ۱۳۹۴
رحمت‌اله مه‌آبادی امشب با حضور در خبر 21 شبکه یک سیما و همچنین گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما درباره اجلاس هوانوردی ایران 2016 سخن خواهد گفت.

سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶