اجلاس هوانوردی ایران اجلاس هوانوردی ایران

۱۰ بهمن ۱۳۹۴
با امضای 6 یادداشت تفاهم همکاری میان شرکت فرودگاههای کشور و شرکتهای بین المللی پیشرو در زمینه های حمل و نقل هوایی، زمینه همکاری های بیشتر فرودگاهی و هوانوردی میان دو طرف فراهم شد.
۶ بهمن ۱۳۹۴
مدیر اجرایی کاپا می‌گوید؛ ایمنی پرواز از رموز پایداری و موفقیت صنعت هوانوردی ایران است.
۶ بهمن ۱۳۹۴
دو تن از دست‌اندرکاران صنعت فرودگاهی طی نشستی در اجلاس هوانوردی ایران 2016 در تهران بر لزوم تقویت و توسعه زیرساخت‌های فرودگاهی در ایران پس از برچیده شدن تحریم ها تاکیدکردند.
۵ بهمن ۱۳۹۴
پیتر هاربیسون مدیر اجرایی کاپا در مراسم پایانی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ تاکید کرد: ایران گام‌های مهمی برای سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌ها و خرید هواپیما برداشته است که آینده خوبی را برای صنعت هوانوردی کشور رقم خواهد زد.
۵ بهمن ۱۳۹۴
معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی از عزم بسیار جدی ایران برای خرید تجهیزات فرودگاهی خبر داد.
۵ بهمن ۱۳۹۴
معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: درصددیم بعد از رفع تحریم‌ها با دیگر کشورها و فرودگاه‌های منطقه رقابت کنیم و سهم خودمان را در این بازار به‌دست آوریم.
۵ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: موقعيت ژئوپولتيك، ژئواستراتژيك و ژئواكونوميك ایران فرصت‌های جذابی را برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های حمل‌ونقل مسافر و بار هوایی ايران و همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی ايجاد كرده است.
۵ بهمن ۱۳۹۴
معاون حقوقي و امور بين‌الملل وزارت امور خارجه با تاکيد بر اينکه همه بايد کمک کنند تا ثمرات برجام در ايران و جهان به خوبي نمايان شود گفت: برجام الگويي موفق از ديپلماسي در منطقه و جهان است که نشان داد مي‌توان پيچيده‌ترين و سخت‌ترين موضوعات جهاني را از طريق ديپلماسي حل و فصل کرد.
۵ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور از انجام ۲۰۰ مذاکره در حوزه فرودگاهی و امضای ۵ یادداشت همکاری (MOM) در روز نخست اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ خبر داد.
۴ بهمن ۱۳۹۴
رحمت‌اله مه‌آبادی امشب با حضور در خبر 21 شبکه یک سیما و همچنین گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما درباره اجلاس هوانوردی ایران 2016 سخن خواهد گفت.
۴ بهمن ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با تأکید بر اینکه فرودگاه امام خمینی (ره) طبق قانون برنامه پنجم توسعه باید به هاب دوم مسافری و هاب نخست باری منطقه تبدیل شود٬ گفت: در چند روز آینده اخبار خوشی از عقد قراردادهای توسعه فرودگاهی اعلام خواهد شد.
۴ بهمن ۱۳۹۴
رئیس سازمان هواپیمایی گفت: ایران تا 10 سال آینده به 500 فروند هواپیمای جدید نیاز دارد و برای خرید این تعداد هواپیما باید تسهیلات و منابع مالی را تامین کند.
۴ بهمن ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی از به نتیجه رسیدن مذاکرات ایران و شرکت ایرباس فرانسه برای خرید 115 فروند هواپیمای مسافربری خبر داد.
۴ بهمن ۱۳۹۴
دبیر اجلاس جهانی هوانوردی تهران 2016 گفت: حضور گسترده شرکتهای خارجی باعث می شود تا شرکتهایی که به این اجلاس نیامده اند؛ حسرت بخورند.
۴ بهمن ۱۳۹۴
وزیر راه و شهرسازی از امکان برقراری ارتباط مستقیم با شرکت بوئینگ آمریکا خبر داد و گفت: همه شرکتهای جهانی بجز شرکتهای رژیم صهیونیستی و شرکتهای وابسته به این رژیم، می توانند در ایران فعال باشند و من به همه آنها خیرمقدم می گویم. حتی به شرکت بوئینگ هم که موفق به حضور در ایران نشد، خیرمقدم می گویم و می گویم که هرچند ما با شما ارتباط مستقیم نداریم، اما امیدوارم این ارتباط برقرار شود. از سوی ما هیچ مانعی در این راه وجود ندارد و ما آماده ایم فضای سالم و رقابتی را ایجاد کنیم.
۴ بهمن ۱۳۹۴
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از صاحبان صنایع هوانوردی جهان خواست فرصت بدست آمده برای سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی ایران را از دست ندهند.
۴ بهمن ۱۳۹۴
وزیر راه و شهرسازی در جمع صاحبان صنایع هواپیماسازی و شرکت های هوایی داخلی و خارجی اعلام کرد: همه بسترها برای سرمایه گذاری در بخش ناوبری صنعت هوانوردی و فروش هواپیما در ایران آماده است.
۴ بهمن ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران 2016 به عنوان اولین رویداد تجاری در امور اقتصادی ایران پس از لغو تحریم های بین المللی امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
۳ بهمن ۱۳۹۴
حسن قربانی - اجلاس هوانوردی ایران 2016 در حالی فردا و پس فردا در تهران برگزار می‌شود که صاحبان صنایع و شرکت‌های سازنده هواپیما و مدیران خطوط هواپیمایی بین‌المللی با اعلام آمادگی برای حضور، این اجلاس را به بزرگترین اجلاس هوانوردی ایران طی 40 سال اخیر تبدیل کرده‌اند.
۳ بهمن ۱۳۹۴
دبير اجرايي "اجلاس جهاني صنعت هوانوردي تهران 2016" گفت: پيام سياسي برگزاري اين اجلاس به جهانيان اين است كه درهاي ايران اسلامي به روي دنيا باز شده است و بازگشت به دوران تحريم حتي تحريم‌هايي مانند آنچه به تازگي آمريكا درباره سفر به ايران وضع كرده است؛ ممكن نخواهد بود. در واقع، اجلاس تهران، اجلاس سران هوانوردي جهان خواهد بود.
۳ بهمن ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران 2016 در تهران این فرصت را در اختیار صنعت هوانوردی کشور قرار می‌دهد تا چشم‌انداز وسیعی را برای آینده ترسیم کند.
۳۰ دی ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ با حضور قریب به ۳۰ کشور روزهای 4 و 5 بهمن ماه در هتل آزادی تهران برگزار می شود.
۲۹ دی ۱۳۹۴
اجلاس هوانوردی ایران 2016 با تشکیل کمیته‌های شش‌گانه به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف صنعت هوانوردی ایران می‌پردازد.
۲۸ دی ۱۳۹۴
روزنامه اقتصادی و انگلیسی زبان فایننشال تریبیون از اجلاس هوانوردی ایران 2016 با عنوان نخستین نشست بزرگ‌ بین‌المللی هوانوردی در ایران پس از 40 سال یاد کرده است.
۲۷ دی ۱۳۹۴
حسن قربانی - در پی اجرایی شدن برجام و اعلام برچیده شدن محدودیت‌های اقتصادی ایران در بازار جهانی، به‌زودی جمع زیادی از صاحبان صنایع هوانوردی و شرکت‌های هواپیمایی جهان در تهران گرد هم می‌آیند تا ضمن بررسی اوضاع و شرایط صنعت هوانوردی ایران، درباره بازار کشورمان به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های هوانوردی منطقه بحث و تبادل نظر کنند.
۲۶ دی ۱۳۹۴
ستاد خبری اجلاس "هوانوردی ایران 2016" رسما کار خود را آغاز کرد.
۲۶ دی ۱۳۹۴
بزرگترین اجلاس هوانوردی ایران با عنوان ایران 2016 هفته آینده در تهران با مشارکت مرکز هوانوردی آسیا – پاسیفیک(کاپا) و شرکت فرودگاه‌های کشور و سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می‌شود. نقش کاپا در برگزاری این اجلاس موجب حضور شرکت‌های مهم سازنده هواپیما و شرکت‌های هواپیمایی در تهران شده است.
۱۵ دی ۱۳۹۴
بزرگترین اجلاس بین المللی تاریخ هوانوردی ایران با عنوان "هوانوردی ایران 2016" روزهای 4 و 5 بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۴
نخستین اجلاس بین المللی هوانوردی در تهران، بهمن ماه امسال برگزار می شود.

سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ سایت رسمی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶