اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۴ تير ۱۳۹۹
سرپرست اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برنامه ريزي براي صرفه جويي و هدفمند کردن خريدهاي ضروري و پروژه ها با اولويت بندي نيازها خبر داد.
۲۴ تير ۱۳۹۹
عضو هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از روند اجرايي تملک اراضي فرودگاه ساري تسريع در انجام فرآيند ماده ۴و۸ قانون تملک و کمک به تحويل و تخليه سريع تر عرصه هاي تملک شده در راستاي بهره برداري از طرح هاي توسعه اي فرودگاه را خواستار شد.
۲۳ تير ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي درگذشت جانباز و آزاده سرافراز محمدرضا پوريان مهر از کارکنان فرودگاه بين المللي مشهد را تسليت گفت.
۲۳ تير ۱۳۹۹
معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از روند اجراي طرح نصب سوئيچينگ تقرب فرودگاه مهرآباد بر تسريع در اجراي اين پروژه تاکيد کرد.
۲۳ تير ۱۳۹۹
پروانه سهرابي مشاور مديرعامل شرکت فرودگاهها در امور بانوان سالروز قيام مردم مشهد عليه کشف حجاب را گرامي داشت و روز حجاب و عفاف را به بانوان اين شرکت تبريک گفت.
۲۲ تير ۱۳۹۹
دبير کميته هوانوردي عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد دارد که شرکت در آستانه يک انتخاب استراتژيک مهم براي ورود به کسب و کار شرکت هاي هواپيمايي است.
۲۲ تير ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از جابه جايي بيش از دو ميليون مسافر در فرودگاه‎هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران طي خرداد و رشد شاخص هاي فرودگاهي نسبت به ارديبهشت ماه امسال خبر داد.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه