اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۵ مرداد ۱۳۹۹
رييس شوراي فرهنگي و امر به معروف شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي نامه اي به مديران کل و مديران فرودگاه هاي کشور، تشکيل و معرفي رييس، دبير و اعضاي شوراهاي امر به معروف و نهي از منکر و فرهنگي هر فرودگاه را خواستار شد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۹
عمليات وارسي پروازي سامانه هاي کمک ناوبري فرودگاه هاي غرب و جنوب غرب کشور از 12 مرداد آغاز شده و 17 مرداد به پايان مي رسد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۹
سومين بسته اطلاعات هوانوردي سال 2020 در راستاي بروز رساني AIP جمهوري اسلامي ايران عليرغم محدوديت هاي موجود به علت شيوع کرونا با تلاش کارکنان حوزه اطلاعات هوانوردي اداره کل کنترل ترافيک هوايي کشور منتشر شد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
شيوع کرونا در جهان، نخستين اثراتش را بر فعاليت ايرلاين‌ها گذاشت. با کاهش و لغو سفرها، بسياري از پروازها در سراسرجهان به حالت تعليق درآمد و به همين دليل کاهش درآمدهاي بخش هوايي در اين شرايط چشمگير است.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي از تحويل نخستين نمونه دستگاه DME ساخت داخل براي نصب در يکي از فرودگاه هاي کشور تا پايان شهريور امسال خبر داد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
نوزدهمين هفته سال 99 (4 تا 10 مرداد) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به رونمايي از سامانه پيشرفته برج کنترل و مراقبت پرواز سيار فرودگاهي در مراسمي با حضور امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، وزير راه و شهرسازي، امير سرتيپ شاهرخ شهرام مديرعامل صنايع الکترونيک وزارت دفاع و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اشاره کرد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن عيد قربان را به همه مسلمانان جهان تبريک گفت.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه