اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۰ آذر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ديدار با فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور بر حل معضل مسافرکش هاي غيرمجاز براي کاهش ترافيک در مقابل ترمينال ها و نيز محوطه ورودي پاويون هاي فرودگاه مهرآباد تاکيد کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۸
مراسم افتتاح چهارمين نمايشگاه بين المللي حمل و نقل صبح 24 آذر با حضور وزير راه و شهرسازي برگزار مي شود.
۲۰ آذر ۱۳۹۸
معاون توسعه مديريت و منابع در نشست شوراي اداري فرودگاه رشت عنوان کرد: با توجه به شرايط اقتصادي کشور تا جايي که قوانين و مقررات اجازه داده، براي تامين رفاه همکاران اقداماتي انجام شده است.
۲۰ آذر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بيان داشت: تهيه طرح جامع مهرآباد، طرح کسب وکار و توسعه ترمينال ها در يک برنامه ميان مدت بايستي در دستور کار قرار گيرد.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
راهبر و مديرکل جديد فرودگاه بين المللي مهرآباد در مراسم معارفه خود به معرفي مهمترين ماموريت ها و برنامه هاي اصلي خود با اولويت اجراي طرح هاي نيمه تمام، پيگيري تدوين طرح جامع و برطرف کردن موانع دريافت گواهينامه فرودگاهي پرداخت.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
مديرکل دبيرخانه هيات گزينش وزارت راه وشهرسازي در نشست معرفي اعضاي جديد هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد که بررسي دقيق و آسيب شناسي فرايند تحقيقات و مصاحبه در برطرف شدن ابهام ها و پرهيز از بروز خدشه هاي احتمالي در گزينش راهگشاست.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از کسب رتبه نخست توسط شرکت در خدمت رساني به ايثارگران در ميان شرکت ها و سازمان هاي زيرمجموعه وزارت راه و شهرسازي خبر داد.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه