اخبار ویژه اخبار ویژه

۳ بهمن ۱۳۹۷
در سومين روز از کارگاه آموزشي مشترک معاونان توسعه مديريت و منابع،عمليات فرودگاهي و برنامه‎ريزي با محوريت معاونت توسعه مديريت و منابع مديران کل آموزش و توسعه نيروي انساني، اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات، امور مالي و درآمد و معاون دفتر حقوقي به ارائه گزارش عملکرد و بيان توصيه‎هايي پرداختند.
۳ بهمن ۱۳۹۷
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اصلاح ساختار مالي و ايجاد سامانه‎هايي چون BPMS و تدارکات تاکيد کرد: اکنون شرکت از نظر مالي و خريد تجهيزات و امور ديگري چون ثبت و اعزام ماموريت‎ها از شفافيت خوبي برخوردار است.
۲ بهمن ۱۳۹۷
معاون برنامه‎ريزي، نظارت و امور اقتصادي در روز دوم کارگاه آموزشي مشترک معاونان توسعه مديريت و منابع،عمليات فرودگاهي و برنامه‎ريزي فرودگاه‎ها با اشاره به اهتمام شرکت و اين معاونت در ارزيابي عملکرد گفت: با توجه به تلاشي که در اين زمينه انجام شد توانستيم از نظر ارزيابي عملکرد در ميان سازمان‎هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي در سال 96، رتبه نخست را کسب کنيم.
۲ بهمن ۱۳۹۷
فرودگاه هاي بوشهر و تبريز به طور مشترک در دي ماه سال جاري توانستند رتبه نخست اطلاع‌رساني و توليد محتوا را در ميان 58 فرودگاه کشور کسب کنند.
۱ بهمن ۱۳۹۷
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل در کارگاه آموزشي مشترک معاونان توسعه مديريت و منابع، عمليات فرودگاهي و برنامه‎ريزي گفت: اکنون طرح جامع 15 فرودگاه توسط مشاوران ذي صلاح و با نظارت اداره طرح جامع اين دفتر در حال تدوين است.
۱ بهمن ۱۳۹۷
مديرکل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي در کارگاه آموزشي مشترک معاونان توسعه مديريت و منابع،عمليات فرودگاهي و برنامه‎ريزي فرودگاه‎ها گفت: با توجه به اينکه در سال‎هاي اخير براي تهيه تجهيزات سرمايه‎اي و غيرسرمايه‎اي مورد نياز نزديک به 500 ميليارد تومان هزينه شده است، سياست بعدي براي نحوه راهبري، نگهداري و ارائه سرويس‎هايي که براي هر يک از اين تجهيزات لازم است، تغيير خواهد کرد.
۱ بهمن ۱۳۹۷
سرپرست اداره کل عمران و توسعه فرودگاه‎ها در کارگاه آموزشي مشترک معاونان توسعه مديريت و منابع،عمليات فرودگاهي و برنامه‎ريزي فرودگاه‎ها با اشاره به اهميت نقش فرودگاه‎ها به عنوان بهره‎برداران پروژه‎ها از آنها خواست که در مرحله طراحي پروژه‎ها تعامل و نقش بيشتري ايفا کنند.

آگهی آگهی

برنامه اطلاعات پروازی برنامه اطلاعات پروازی

پرتال‌های فرودگاهی پرتال‌های فرودگاهی

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان
 
 
 
لامرد
 

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

گزارش تصویری گزارش تصویری

دیدار مردمی دیدار مردمی

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

اینستاگرام شرکت فرودگاه‌ها اینستاگرام شرکت فرودگاه‌ها

مهمان هفته مهمان هفته

درسهایی از قرآن درسهایی از قرآن

فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی فرهنگ و سیستم مدیریت ایمنی

پیوندها پیوندها

پیوندها پیوندها