اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۹ مهر ۱۳۹۸
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در بازديد از مرکز کنترل فضاي کشور گفت: استقبال شرکت هاي خارجي در عبور از آسمان ايران و احساس اطمينان خلبانان در دريافت سرويس از اين مرکز، مصداق درستي از توانمندي ها و اراده بي نظير متخصصان آن است که بروز و ظهور يافته است.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از مرکز کنترل فضاي کشور و برج مراقبت فرودگاه مهرآباد به مناسبت روز جهاني کنترلرهاي ترافيک هوايي با اشاره به کمبود نيروي انساني و نيز ضرورت تامين تجهيزات موردنياز اتوماسيون مرکز کنترل، از برنامه ريزي براي برطرف کردن نيازها و مشکلات موجود خبر داد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
دبير انجمن شرکت هاي هواپيمايي سالروز کنترلرهاي ترافيک هوايي را تبريک گفت.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
مديرکل کنترل ترافيک هوايي در معرفي برنامه هاي آتي اين اداره کل از پيگيري خريد سيستم اتوماسيون رادار براي مرکز کنترل و فرودگاه ها و نيز پيگيري تجهيز برخي از فرودگاه ها به سيستم هاي ارتباطي با همکاري شرکت هاي دانش بنيان داخلي خبر داد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
مديرکل کنترل ترافيک هوايي در پيامي فرارسيدن 20 اکتبر، روز جهاني کنترلرها را تبريک و از آنها به عنوان سرمايه هاي فوق تخصصي هوانوردي کشور ياد کرد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
محمد اميراني، معاون عمليات هوانوردي در پيامي فرارسيدن روز جهاني کنترلرهاي ترافيک هوايي را تبريک گفت.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن بيستم اکتبر، روز جهاني کنترلر ترافيک هوايي را تبريک گفت.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه