اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۰ آذر ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در بخشنامه‌اي بر نقش و اهميت روابط‌عمومي به عنوان بازوي کارآمدي و تسهيل کننده ارتباطات سازمان با مردم تاکيد و هرگونه عزل و نصب روابط عمومي دستگاه هاي تابعه اعم از سازمانها و شرکتهاي تابعه و ادارات کل راه و شهرسازي استان ها را منوط به هماهنگي با مرکز ارتباطات و اطلاع رساني اين وزارتخانه کرد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ضمن تبريک روز مجلس، "خانه ملت" را جايگاهي براي استقلال‌طلبي و پيشرفت و ترقي‌خواهي ايرانيان و پافشاري آنان بر حاکميت قانون و بهره‌گيري از خرد جمعي در جامعه عنوان کرد.
۷ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از رشد 35 درصدي پروازها در آبان ماه سال جاري خبر داد و گفت: در اين مدت تعداد 37 هزار و چهارصد و چهل و چهار سورتي پرواز در آسمان کشور انجام شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزايش 9 هزار و 791 سورتي پرواز هستيم.
۷ آذر ۱۴۰۰
عضو هيات رئيسه و کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي ضمن قدرداني از مديريت ارشد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران و همچنين فرودگاه بين‌المللي مهرآباد براي پذيرش مسئوليت اجراي پروژه بهسازي باند 29 چپ مهرآباد، بر مستندسازي و اطلاع‌رساني دقيق درباره اقدامات عمراني انجام شده بر روي اين باند تاکيد کرد.
۶ آذر ۱۴۰۰
سي و ششمين هفته سال جاري (بيست و نهم آبان تا پنجم آذر ماه) سپري شد. از مهم‌ترين اخبار اين هفته مي توان سفر مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به ساري و گفتگو پيرامون پروژه هاي اين فرودگاه با استاندار مازندران اشاره کرد.
۴ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها در بازديد از پروژه هاي فرودگاه ساري از آماده سازي سامانه کمک ناوبري ÌLS در اين فرودگاه براي بهره برداري خبر داد.
۴ آذر ۱۴۰۰
استاندار مازندران خواستار افزايش پروازها بويژه در مسير تهران و برقراري پروازهاي خارجي و ايرتاکسي در فرودگاه هاي اين استان شد.

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

آگهی آگهی

شهراه شهراه

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

میز خدمت الکترونیکی میز خدمت الکترونیکی

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

تقویم سال 1400 تقویم سال 1400