اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۰ فروردين ۱۳۹۹
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به کاهش بيش از 80 درصدي درآمدهاي هوانوردي شرکت به دليل شيوع ويروس کرونا و بروز مشکلات مالي در ادامه پروژه ها از شرکت هاي هواپيمايي خواست که به تعهدات جاري و سنواتي خود عمل نمايند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي کرمان از برنامه ريزي براي تکميل مطالعات ترمينال جديد فرودگاه کرمان و برگزاري مناقصه آغاز عمليات اجرايي اين طرح در سال 99 خبر داد.
۹ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي هرمزگان با اشاره به تکميل پروژه نصب دستگاه کمک ناوبري در فرودگاه هاي بندرلنگه و ابوموسي در سال ۹۸، از پيگيري براي اتمام پروژه احداث تاکسي وي جديد و توسعه اپرون فرودگاه بين المللي بندرعباس در سال جاري خبر داد.
۷ فروردين ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن ماه معظم شعبان و اعياد بزرگ اين ماه را تبريک گفت.
۶ فروردين ۱۳۹۹
به دنبال برگزاري جلسه ويژه مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري به صورت ويديو کنفرانس با مديران کل ستادي و فرودگاهي، دستورالعمل و روش کار واحدهاي مختلف در شرايط بحران کرونا ويروس ابلاغ شد.
۶ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان از انجام عمليات اجرايي پروژه بهسازي باند قديم فرودگاه زاهدان در سال جاري خبر داد.
۵ فروردين ۱۳۹۹
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران دستورالعمل فعاليت‌هاي فرودگاهي در نوروز ۱۳۹۹ و همچنين راهکارهاي پيشگيري از گسترش ويروس کرونا در محيط هاي فرودگاهي را براي مديران کل و مديران فرودگاه هاي سراسر کشور تشريح کرد.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

ویژه نوروز ویژه نوروز

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه