اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۹ دی ۱۳۹۸
با افزايش ديد افقي در فرودگاه بين المللي مهرآباد، وضعيت عادي به اين فرودگاه بازگشت و هواپيماها در حال مسافرگيري هستند.
۲۹ دی ۱۳۹۸
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از طرح هاي توسعه ترمينال خارجي و پارکينگ هواپيما در فرودگاه اصفهان بر تکميل آنها تا دهه فجر تاکيد کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۸
به دنبال بارش شديد برف و کاهش ديد افقي در فرودگاه بين المللي مهرآباد؛ از مسافران هوايي درخواست مي شود قبل از عزيمت به فرودگاه جهت اطلاع از پرواز خود با شماره 199 تماس بگيرند.
۲۸ دی ۱۳۹۸
چهل و سومين هفته سال 98(21 تا 27 دي) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به ارسال نيروي انساني و کمک هاي غير نقدي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به مناطق سيل زده پيرو تاکيد مقام معظم رهبري بر همکاري سازمان هاي دولتي و نهادهاي مردمي در برطرف کردن خسارت هاي سيل سيستان و بلوچستان اشاره کرد.
۲۵ دی ۱۳۹۸
کارگاه آموزشي دو روزه کارشناسان و مسوولان روابط عمومي ستادي و فرودگاهي با عنوان «هنر خوب نوشتن» با قرائت بيانيه و معرفي افراد برگزيده به کار خود پايان داد.
۲۵ دی ۱۳۹۸
سرپرست هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در همايش سراسري اعضاي شوراهاي گزينش وزارت راه و شهرسازي به تشريح ابعاد و محورهاي سند راهبردي هسته گزينش شرکت پرداخت.
۲۴ دی ۱۳۹۸
فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از اعزام حدود 20 نفر از اعضاي فعال بسيج شرکت براي امدادرساني به سيل زدگان سيستان و بلوچستان خبر داد.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه