اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه را تسليت گفت.
۱۳ خرداد ۱۴۰۲
يازدهمين هفته سال جاري(ششم تا سيزدهم خرداد ماه) سپري شد. از مهمترين اخبار اين هفته مي‌توان به تقدير وزير راه و شهرسازي از يدالله آقايي صائم براي سازماندهي روابط عمومي شرکت فرودگاه‌ها و نيز برگزاري مجمع سالانه اين شرکت اشاره کرد.
۱۲ خرداد ۱۴۰۲
عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد از توقف پروازهاي فرودگاه‌هاي مستقر در پايانه هوايي تهران از جمله فرودگاه‌هاي مهرآباد و حضرت امام خميني(ره) در روز 14 خرداد از ساعت هشت تا ۱۳ خبر داد.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲
فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان در ارديبهشت ماه سال‌جاري، با ثبت شاخص رضايت چشمگير 81.8 درصد، بار ديگر در جايگاه نخست فرودگاه‌هاي منتخب طرح جامع نظرسنجي و پايش کيفيت خدمات فرودگاهي قرار گرفت. اين شاخص رضايت، بالاترين شاخص رضايتي است که تاکنون يک فرودگاه موفق به کسب آن شده است.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲
وزير راه و شهرسازي با اهداي لوح از يداله آقائي صائم مدير روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران براي سازماندهي روابط عمومي قدرداني کرد.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲
معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ولادت امام رضا (ع) را تبريک گفت.
۹ خرداد ۱۴۰۲
وزير راه و شهرسازي در گردهم آيي مديران و کارکنان روابط‌عمومي هاي وزارت راه و شهرسازي با تاکيد بر اينکه روابط عمومي‌ها مشاوران امين مديران و منشا تحول و تغيير هستند، اظهار کرد: روابط عمومي‌ وظيفه ارتباط با مردم و ايجاد منزلت اجتماعي براي کارکنان را دارد.

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

آگهی آگهی

شهراه شهراه

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

ارتباط با مدیرعامل ارتباط با مدیرعامل

میز خدمت الکترونیکی میز خدمت الکترونیکی

گزارش تصویری گزارش تصویری

عفاف و حجاب عفاف و حجاب

فراخوان شرکت های دانش بنیان فراخوان شرکت های دانش بنیان

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

ویژه حج ویژه حج

گالری فیلم گالری فیلم

تقویم سال 1402 تقویم سال 1402

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها