اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۵ مهر ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در حکمي سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رساني اين وزارتخانه را منصوب کرد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰
‌مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: فرودگاه‌هاي بررسي شده توسط مرکز تحقيقات وزارت راه و شهرسازي، به هيچ‌وجه شرايط نگران‌کننده‌اي از نظر فرونشست زمين ندارد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰
استاندار ويژه سيستان و بلوچستان با سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ديدار و گفتگو کرد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰
سي امين هفته سال جاري (هفدهم تا بيست و سوم مهر ماه) سپري شد. از مهم‌ترين اخبار اين هفته مي‌توان به پيشتازي شرکت فرودگاه ها در ارزيابي دولت الکترونيک و کسب رتبه نخست در ميان سازمان هاي وزارت راه و شهرسازي اشاره کرد.
۲۳ مهر ۱۴۰۰
مدير راهبري مرکز ايمني، عمليات اضطراري و نظارت بر کيفيت خدمات فرودگاهي از ثبت و جمع آوري بيش از يک ميليون و هفتصد هزار بازخورد از سوي مسافران در فرودگاههاي کشور توسط سامانه جامع و هوشمند پايش کيفيت خدمات فرودگاهي در شش ماه نخست سال جاري خبر داد.
۲۱ مهر ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در بيستمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد گفت: اميدواريم با هماهنگي موجود، اين پروژه در بهمن ماه امسال به پايان برسد چون براي اين پروژه فقط يک سناريو وجود دارد و آن اتمام پروژه در بهمن ماه 1400 مطابق برنامه زمانبندي جبراني است.
۲۰ مهر ۱۴۰۰
مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي از موفقيت شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در کسب رتبه اول ارزيابي دولت الکترونيک در بين سازمان ها و شرکت هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي با رشد بيش از ۱۰۰ درصد در سال ۱۳۹۹ خبر داد.

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

آگهی آگهی

شهراه شهراه

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

میز خدمت الکترونیکی میز خدمت الکترونیکی

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

تقویم سال 1400 تقویم سال 1400