اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۹ مرداد ۱۳۹۹
رييس جديد سازمان هواپيمايي کشوري در مراسم معارفه خود تاکيد کرد که اکنون ميان سازمان هواپيمايي به عنوان متولي و نماينده حاکميت، شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و شرکت هاي هواپيمايي به عنوان ديگر ارکان صنعت هوايي و نيز ساير نهادها و ذينفعان مرتبط و دست اندرکاران صنعت هماهنگي خوبي وجود دارد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در مراسم معارفه رييس جديد سازمان هواپيمايي کشوري و نيز مديرعامل جديد شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي تاکيد کرد که در اين دوره بايد به دنبال مقاوم سازي اقتصاد در راستاي رشد نيروي انساني باشيم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي معاون وزير و دبير هيات مرکزي گزينش وزارت راه و شهرسازي، حشمت اله قرباني به عنوان عضو و مدير هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيام هاي جداگانه يي خدمات رييس سابق سازمان هواپيمايي کشوري را تکريم کرد و انتصاب رييس جديد اين سازمان و نيز مديرعامل جديد شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي را تبريک گفت.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
بيستمين هفته سال 99 (11 تا 17 مرداد) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به تاکيد مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بر فعاليت مستمر فرودگاه هاي کشور با وجود زيان هاي بالاي ناشي از کرونا ويروس اشاره کرد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي فرا رسيدن عيد غدير را تبريک گفت.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي، روز خبرنگار را تبريک گفت.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه