اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۱ مرداد ۱۳۹۹
با ابلاغ هاي جداگانه از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رييس و اعضاي کميته حسابرسي شرکت منصوب شدند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي ابلاغي موسي مشاء زميني را به عنوان مديرکل تدارکات و تامين تجهيزات منصوب کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي ابلاغي ميرسعيد صفي نيا را به عنوان‌ مديرکل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي منصوب کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
در دوران شيوع بيماري کرونا، نظارت بر حسن انجام پروتکل هاي بهداشتي شرکت هاي هواپيمايي و هندلينگ متردد در سطوح پروازي، به مديران اپرون واگذار شده که اجراي اين مسئوليت با موفقيت همراه بوده است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
مشاور اجرايي مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از نامگذاري فرودگاه هاي کشور به عنوان «شهدا» خبر داد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
رييس جديد سازمان هواپيمايي کشوري در مراسم معارفه خود تاکيد کرد که اکنون ميان سازمان هواپيمايي به عنوان متولي و نماينده حاکميت، شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و شرکت هاي هواپيمايي به عنوان ديگر ارکان صنعت هوايي و نيز ساير نهادها و ذينفعان مرتبط و دست اندرکاران صنعت هماهنگي خوبي وجود دارد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در مراسم معارفه رييس جديد سازمان هواپيمايي کشوري و نيز مديرعامل جديد شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي تاکيد کرد که در اين دوره بايد به دنبال مقاوم سازي اقتصاد در راستاي رشد نيروي انساني باشيم.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه