اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۰ فروردين ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن نيمه شعبان، سالروز ميلاد امام زمان (عج) را تبريک گفت.
۲۰ فروردين ۱۳۹۹
يک مقام مسئول در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: عزم جدي براي تبديل تهديد‌هاي ناشي از گسترش ويروس به فرصت به ويژه در حوزه عمليات هوانوردي در حال انجام است.
۲۰ فروردين ۱۳۹۹
با احکام جداگانه اي از سوي وزير راه و شهرسازي، حسين صادقي و عليرضا مجذوبي براي مدت سه سال به عنوان اعضاي جديد هيات مديره شرکت شهر فرودگاهي امام خميني(ره) منصوب شدند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۹
رئيس سازمان امور اداري و استخدامي کشور جزييات تداوم اجراي طرح فاصله گذاري اجتماعي و همچنين آغاز طرح فاصله گذاري هوشمند اجتماعي را به تمامي دستگاه هاي اجرايي کشور ابلاغ کرد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در پيامي به رئيس، اعضاي هيات مديره و معاونين شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و مديران فرودگاه هاي سراسر کشور از نقش آفريني موثر دست اندرکاران در به بار نشستن طرح هاي فرودگاهي قدرداني کرد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه اي دستورالعمل تردد مشاوران، پيمانکاران و تمام مراجعه کنندگان را به اين شرکت ابلاغ کرد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل از استفاده کامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از ظرفيت هاي موجود براي مبارزه دقيق و جدي با گسترش ويروس کرونا خبر داد.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

ویژه نوروز ویژه نوروز

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه