اخبار کارنامه آقای مدیر اخبار کارنامه آقای مدیر

۱۰ خرداد ۱۳۹۶
19 سال و يك هفته پس از يك شوك شديد و رنج‌آور؛ 19 سال و يك هفته بعد از يك خاطره تلخ و جانكاه؛ 19 سال و يك هفته پس از يك سقوط! حالا تو هستي و يك فرودگاه و يك شوك ديگر؛ يك شوك كه نه تلخ است و نه رنج‌آور و نه جانكاه؛ كه اتفاقا شيريني‌اش جانت را فرا مي‌گيرد، وقتي درمي‌يابي افزايش حتي بيش از 100 درصدي را و اينكه استان گلستان اكنون مي‌تواند به آينده ترانزيت هوايي‌اش اميدوارتر از هميشه باشد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
نخستين برنامه "كارنامه آقاي مدير" در سال 1396 با حضور گروه خبري روابط عمومي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در اداره‌كل فرودگا‌هاي استان گلستان كليد خورد.
۱۲ آبان ۱۳۹۵
فرودگاه شیراز به لحاظ پیچیدگی و نوع پروازها یکی از بی‌نظیرترین فرودگاه‌های ایران محسوب می‌شود. این فرودگاه که روزانه ۱۲۰ پرواز نظامی و غیر نظامی را سرویس می‌دهد٬ در میان کوه‌های دراک٬ بمو٬ آنتن٬ قرار گرفته و این ارتفاعات اطراف فرودگاه٬ به یقین دقت و تمرکز بیشتر را برای برج‌من‌های این فرودگاه ضروری می‌کند.
۱۱ آبان ۱۳۹۵
گروه خبری «کارنامه آقای مدیر» در دومین برنامه خود برای بررسی عملکرد٬ مدیران منصوب شده توسط مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها٬ شهر خواجه اهل راز را برگزید تا عملکرد 17 ماهه مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس را از نزدیک ببیند.
۲۴ مهر ۱۳۹۵
تیم خبری کارنامه آقای مدیر فردا به فرودگاه شیراز می‌رود تاعملکرد اولین مدیرکل فرودگاهی منصوب شده توسط مه آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران را پس از 1 سال و 5 ماه بررسی کند.
۱۱ مهر ۱۳۹۵
حسین‌نسب از دوم اسفندماه ۱۳۹۴ با حکم مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان مدیر فرودگاه اراک منصوب شد. بنابراین به دنبال ارایه کارنامه شش ماهه آقای مدیر با رحیم حسین‌نسب به گفت‌وگو پرداختیم. وی پیگیری برای برقراری پروازهای برنامه‌ای و متداوم و افزایش پروازهای این فرودگاه را یکی از مهمترین ماموریت‌های خود برشمرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
از سال ۱۳۵۳ تاکنون٬ فرودگاه بوشهر حضور ۱۷ مدیر را به‌خود دیده است که نخستین آن آقای برازجانی و در حال حاضر آخرین آن عباس محمدی است که سه سال پیش در چنین روزی(۱۶ مرداد) از سوی مدیرعامل وقت مامور می‌شود تا روابط ارگان‌های نظامی با این فرودگاه را تقویت کند. بنابراین سومین شماره از کارنامه آقای مدیر اختصاص دارد به عباس محمدی مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر که عملکرد وی زیر ذره‌بین روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به‌عنوان چشم بینا و گوش شنوای سازمان می‌رود. کارنامه آقای مدیر در واقع اقدامی است ابتکاری با رویکرد مطالبه‌گرایانه برای بررسی نقاط ضعف و قوت فرودگاه‌ها که در نهایت ضمن انتشار در پرتال در اختیار هیات مدیره شرکت برای اتخاذ تصمیمات لازم قرار می‌گیرد.
۲۹ تير ۱۳۹۵
مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی همزمان با ۲۹ تیرماه سال ۱۳۹۳ تصدی‌گری این اداره‌کل را برعهده گرفت. وی گفت: نه تنها در این مدت پروژه‌های نیمه تمام این اداره‌کل به سرانجام رسید بلکه پروژه‌های جدیدی برای فرودگاه‌های این اداره‌کل تعیین شده و سامان یافتند. در واقع با حمایت مدیران ارشد شرکت فرودگاه‌ها توانستیم به ۱00 درصد اهداف‌مان برسیم.
۵ تير ۱۳۹۵
مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی از رشد ۶۰ درصدی پروازهای خارجی فرودگاه تبریز در تیرماه امسال خبر داد و گفت: از زمان تصدی‌گری مديريت فرودگا‌ه‌های این استان موفق به اتمام ۷۰ درصد از پروژه‌های عمرانی فرودگاه تبریز شدیم.

گزارش تصویری گزارش تصویری