اخبار ویژه اخبار ویژه

۷ دی ۱۳۹۵
پانزدهمین برگ از دفتر مهمان هفته با حضور قائم‌مقام سازمان هواپیمایی کشوری ورق خورد.
۴ دی ۱۳۹۵
پانزدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور آرش خدايي، قائم مقام سازمان هواپيمايي كشوري، در شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۵
برقراری یک پرواز ایمن حاصل تلاش‌ افراد با تخصص‌های مختلف در زنجیره‌ای است که اگر هر بخش این زنجیره پاره شود یا کار هر یک از آنها مختل شود، آن پرواز دیگر ایمن نیست و شاید به سر منزل مقصود نرسد. به گفته مدیرکل ارتباطات و ناوبری، نمی‌توان سهمی برای هر یک از متخصصان در این زنجیره متصور شد، اما باید دست یکایک آن‌ها را برای برقراری پروازهای ایمن، آن هم در شرایط تحریم‌ علیه ایران، بوسید. شاید این سخن، شاه بیت سخنان محمد امیرانی در چهاردهمین برنامه مهمان هفته باشد، مردی که فقط به تعالی سازمانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران می‌اندیشد و بس.
۱۶ آذر ۱۳۹۵
چهاردهمین جلسه مهمان هفته با حضور مدیرکل ارتباطات و ناوبری برگزار شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
چهاردهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد اميراني، مديركل ارتباطات و ناوبري شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۵
سيزدهمين برنامه مهمان هفته فرصتي را فراهم آورد تا سوالات بسياري را از مردي بپرسيم كه احاطه و حمايت او از صنعت فرودگاهي زبانزد خاص و عام است. سلامي معتقد است كه هيات مديره شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مقابل وجدان خودش و ملت رو سفید است. او در مجموع، به عملكرد گروه مديريتي شركت نمره تقريبا 20 مي‌دهد.
۲۴ آبان ۱۳۹۵
يكشنبه پرماجرا، يكشنبه صميمي، بعد از ظهر فراموش‌نشدني پاييزي، گردهمايي دوستانه و البته رسمي و يك سينه سخن. تو خوشحالي كه اكنون در ميان اين جمعي و دلخوشي‌هايت هم كم نيست؛ همين عصر پاييزي، همين يكشنبه صميمي و همين چشم‌اندازهايي كه در آينه فردا به نظاره مي‌نشيني. مطمئنم تو نيز سيزدهمين برنامه مهمان هفته را فراموش نخواهي كرد.
۱۷ آبان ۱۳۹۵
رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از نقش برجسته و تعيين‌كننده دكتر غلامرضا سلامي(مشاور وزير راه و شهرسازي در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي) در موفقيت‌هاي به دست آمده صنعت فرودگاهي طي حدود 16 ماه اخير قدرداني كرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۵
سیزدهمین برنامه مهمان هفته با حضور دکتر غلامرضا سلامی، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور حسابداری، حسابرسی و اصول حاکمیت شرکتی، در بعد از ظهر یکشنبه (16 آبان) برگزار شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۵
سيزدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مشاور وزير راه‌وشهرسازي در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي برگزار خواهد شد تا نخستين مسئول از پيكره وزارت راه و شهرسازي در اين برنامه چالشي شركت كند.
۳ آبان ۱۳۹۵
کنترل ترافیک فضای کشور، موضوعی بسیار مهم و تخصصی است که مهندسی و انجام آن بر عهده متخصصان زیرمجموعه معاونت عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران صورت می گیرد. این موضوع، بخش نسبتا زیادی از دوازدهمین برنامه مهمان هفته را به خودش اختصاص داد.
۲ آبان ۱۳۹۵
یکی از اقدامات عوامل تولید برنامه مهمان هفته، تهیه کلیپی از سوالات همکاران یا افراد مرتبط با حرفه "مهمان هفته" است و سوالات یا درخواست‌های آنان را به طور مستقیم با مهمان برنامه در میان می‌گذارد. معاون عملیات هوانوردی نیز در دوازدهمین برنامه این پرسش‌ها و درخواست‌های همکارانش پاسخ داد.
۱ آبان ۱۳۹۵
یکی از ویژگی‌های برنامه مهمان هفته این است که فضایی را فراهم می‌آورد تا مهمان برنامه هم به گونه‌يي دیگر با همکاران ستادی و فرودگاهی سخن بگوید و هم حرف‌هایی را بزند که شاید کمتر از او شنیده شده باشد؛ همان موضوعی که درباره معاون عملیات فرودگاهی رخ داد و خاطرات و سخنانی بسیار شنیدنی بر زبان وی جاری شد.
۲۸ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمین برنامۀ "مهمان هفته" فرصتی را پدید آورد تا با یکی از خوش صحبت ترین مردان صنعت هوانوردی همکلام شویم، مردی که صراحت بیان را حتی یک لحظه هم فراموش نمی‌کند؛ به شکلی که گویی راهی جز این نمی‌داند. دوازدهمین مردی که روی صندلی برنامه مهمان هفته بود، سعید اکبری نام داشت؛ معاونت عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها.
۲۶ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمین برنامۀ مهمان هفته با حضور سعید اکبری، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد.
۱۹ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور معاون عمليات هوانوردي شركت فرودگاه‌‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۱۷ مهر ۱۳۹۵
هنگامی که از محمد بنی‌نجاریان خواسته شد تا بر روی صندلی مهمان هفته بنشیند و به گفتمان با کارشناسان خبری روابط‌عمومی بپردازد، بر لطافات جلسه و حس نوستالژیک میزبانی از یک مرد باتجربه و پیشینه فراوان در صنعت هوانوردی و به‌ویژه فرودگاهی به نحو چشمگیری افزود شد و طعمی به یادماندنی از این گفتمان دلچسب در ذائقه‌ها ماندگار شد، طعمی شبیه نوشیدن یک فنجان چای در یک عصر دلپذیر پاییزی همراه با جمعی دوست داشتنی.
۱۴ مهر ۱۳۹۵
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با حضور در یازدهمین برنامه مهمان هفته، قدردانی و تجلیل از رئیس اسبق سازمان هواپیمایی را تکریم خوبی ها دانست.
۱۲ مهر ۱۳۹۵
یازدهمین برنامۀ مهمان هفته با دعوت از محمد بنی نجاریان رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور رحمت‎الله مه آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی و هیئت مدیره و دیگر مدیران و پرسنل شرکت برگزار شد.
۶ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد بني نجاريان، رييس سابق سازمان هواپيمايي كشوري، در سالن اجتماعات شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.

گزارش تصویری گزارش تصویری