اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
نشست "مهمان هفته" با حضور یدا... آقائی صائم مدیر روابط عمومی شرکت در محل همیشگی سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
یدا... آقائی صائم مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران سومین مهمان هفته پورتال شرکت خواهد بود.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
دومین جلسه مهمان هفته به نام ابراهیم مرادی مدیرکل مراقبت پرواز رقم خورد و این مدیرکوشا با نشستن در برابر خبرنگاران پورتال روابط‌عمومی در سالن اجتماعات شرکت به سوالات آنان پاسخ داد. آنچه می خوانید مشروح این مصاحبه است که با در نظر گرفتن ملاحظات سازمانی و حرفه ای تنظیم شده است؛
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
دومین جلسه مهمان هفته با حضور ابراهیم مرادی، مدیرکل مراقبت پرواز شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
ابراهیم مرادی مدیرکل مراقبت پرواز شرکت این هفته در نشست روابط‌عمومی با عنوان "مهمان هفته" حضور خواهد یافت.
۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
علی‌اکبر دلوریان‌زاده، مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان نخستین مهمان هفته٬ عصر روز دوشنبه(30 فروردین‌ماه) در جمع کارشناسان خبری پرتال روابط‌عمومی این شرکت حاضر شد و به سوالات کارمندان که از طرق مختلف ارسال شده بود، پاسخ داد. آنچه در ادامه می‌آید٬ ماحصل این گپ و گفت صمیمی اما صریح است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۵
نخستین نشست گفتگو با مسئولان شرکت فرودگاه‌ها با عنوان "مهمان هفته" در سالن اجتماعات ستاد شرکت با حضور علی اکبر دلوریان‌زاده مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی و با پرسشگری خبرنگاران روابط عمومی برگزار شد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۵
پورتال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به‌زودی سلسله جلسات هفتگی خود را با عنوان "میهمان هفته" با حضور یکی از مقامات و مسئولان شرکت فرودگاه‌ها برگزار خواهد کرد.

گزارش تصویری گزارش تصویری