اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۰ شهريور ۱۳۹۵
دهمين برنامه "مهمان هفته" كه با حضور معاون توسعه مديريت و منابع شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد، محلي بود براي رد و بدل شدن پرسش‌ها و پاسخ‌هايي كه براي پرسنل اين شركت و مديران آن از اهميت بسيار زيادي برخوردار بود.
۱۶ شهريور ۱۳۹۵
دهمين برنامه "مهمان هفته" به پرمخاطب‌ترين برنامه تبديل شد، جايي كه محمدرضا امامي، معاون توسعه مديريت و منابع شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در مقابل حجم زيادي از سوالات پرسنل شركت قرار گرفت.
۱۵ شهريور ۱۳۹۵
دهمین جلسه مهمان هفته با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از کارکنان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بعد از ظهر امروز(۱۵ شهریورماه) در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد.
۳ شهريور ۱۳۹۵
خوب مي دانستم كه روال اين بار برنامه "مهمان هفته" تا اندازه زيادي با هميشه فرق دارد، اما نمي‌دانستم با همه تلاش‌هايي كه كرده‌ام، جايگاه برگزاري برنامه را با چه حالي ترك خواهم كرد؛ حالي شبيه به نزديكترين لحظه با بارش اولين باران پاييزي! براستي، بعضي‌ از لحظات چقدر ماندني و شيرين هستند!؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
در جريان برگزاري هشتمين برنامه مهمان هفته، گفتمان كارشناسان خبري با علي رستمي(مديركل فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران) كمي حالت خودماني‌تر نسبت به ابتداي اين نشست گرفت.
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
هشتمين قرعه برنامه "مهمان هفته" به نام علي رستمي، مديركل فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران خورد تا او نخستين مدير فرودگاهي باشد كه در اين برنامه شركت مي‌كند، مردي خوش صحبت، صريح و البته بسيار خوش‌رفتار با خبرنگاران. رستمي يك روز پس از روز خبرنگار به اين برنامه آمد، اما پيش از هر كلامي، روز خبرنگار را تبريك گفت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۵
مديركل فرودگاه بين المللي مهرآباد تهران، ميهمان هشتمين برنامه "مهمان هفته" خواهد بود.
۶ مرداد ۱۳۹۵
مقوله ايمني در عرصه صنعت فرودگاهي كشورمان طي چند ماه اخبر با نقاط عطفي تاريخي روبه‌رو شده است و هنگامي كه اميرحسين رحيمي، سرپرست مديريت ايمني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در برنامه "مهمان هفته" لب به سخن گشود، مشخص شد كه مي‌توان منتظر وقوع جهشي فوق‌العاده در مبحث ايمني فرودگاه‌ها بود؛ البته با يك پيش‌شرط!
۴ مرداد ۱۳۹۵
سرپرست مدیریت ایمنی شرکت فرودگاه‌ها هفتمین مهمان برنامه «مهمان هفته» شد. به گفته وی ایمنی در تمام دنیا و صنعت هوانوردی یکی از مهمترین و با اهمیت‌ترین موضوعات استراتژیک برای یک کشور است. باید آن را به گونه‌ای فرهنگ‌سازی کنیم تا مدیران فرودگاه‌ها بدانند در سوانح هوایی نخستین فرد پاسخگو هستند.
۲۱ تير ۱۳۹۵
سرپرست مديريت ايمني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، مهمان هفتمين برنامه "مهمان هفته" خواهد بود.
۱۴ تير ۱۳۹۵
در جريان برگزاري ششمين برنامه از "مهمان هفته" هنگامي كه صحبت از خريد هواپيماي فلايت چك و قضاوت‌هاي به حق و ناحق درباره اين اقدام ملي قابل تحسين به ميان آمد، چهره سرپرست مرکز‌ آموزش فنون و خدمات هوایی جدي تر از هميشه شد، قدري ابروانش را به هم نزديك كرد و در قامت يك كارشناس زبده به بررسي موضوع پرداخت، آن هم بدون هيچ تعصب خاصي.
۶ تير ۱۳۹۵
ششمين برنامه "مهمان هفته" با حضور كاپيتان كاشف‌عليپور، سرپرست مركز آموزش فنون و خدمات هوايي، برگزار مي‌شود و حضور تمامي همكاران در اين برنامه آزاد است.
۵ تير ۱۳۹۵
نخستين برنامه مهمان هفته با حضور علي‌اكبر دلوريان‌زاده(مديركل آموزش و توسعه نيروي انساني شركت) يكي از پرمخاطب‌ترين برنامه‌هاي مهمان هفته بود، به ويژه از اين نظر كه در آستانه برگزاري آزمون ارزيابي كاركنان قراداد معين انجام شد. در ايستگاه پنجم برنامه مهمان هفته، در گفت‌وگو با خانم دكتر ابراهيمي، عضو هيات مديره و مديركل دفتر حقوقي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، به مقوله آينده استخدامي همكاران قراردادي صنعت فرودگاهي از منظر حقوقي پرداخته‌ايم.
۲ تير ۱۳۹۵
دکتر معصومه ابراهیمی، عضو هیات مدیره و مدیرکل دفترحقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، به عنوان پنجمین مقام مسئول در برنامه "مهمان هفته، پاسخگوی سوالات كارشناسان خبري روابط عمومي درباره موضوعات مختلف بود.
۱ تير ۱۳۹۵
دکتر معصومه ابراهیمی٬ عضو هیات مدیره و مدیرکل دفترحقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، به‌عنوان پنجمین مقام مسئول در برنامه «مهمان هفته» حضور يافت و به سوالات كارشناسان خبري روابط‌عمومي پاسخ گفت.
۲۲ خرداد ۱۳۹۵
نشست "مهمان هفته" شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، این هفته با حضور معصومه ابراهیمی عضو هیات مدیره و مدیرکل دفتر حقوقی شرکت برگزار خواهد شد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۵
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی به عنوان چهارمین مهمان هفته در نشستی صمیمی با خبرنگاران پورتال روابط عمومی شرکت فرودگاهها به پرسشهایی در باره ASQ (ای اس کیو) پاسخ داد. باقری در این نشست، به ماهیت و مفهوم این واژه و اهداف اجرای طرح مربوط در فرودگاهها، برنامه، دستاوردها و نتایج و موانعی که در مسیر مزاحمت ایجاد می کنند، اشاره کرد و در باره آنچه که طی چند ماه اخیر بر ای اس کیو گذشته، گفت. آنچه می خوانید تقریبا مشروح گفتگوی باقری با خبرنگاران پورتال روابط عمومی است؛
۱۲ خرداد ۱۳۹۵
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی روز دوشنبه با شرکت در نشست "مهمان هفته" پورتال روابط‌عمومی با خبرنگاران این واحد به گپ و گفت پرداخت و به سوالات آنان پاسخ داد.
۴ خرداد ۱۳۹۵
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان مهمان هفته پورتال، طی نشستی پاسخگوی پرسش خبرنگاران روابط‌عمومی خواهد بود.
۳ خرداد ۱۳۹۵
یدا... آقائی‌صائم مدیر روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران سومین مهمان نشست پورتال شرکت با عنوان مهمان هفته بودکه به مناسبت روز روابط‌عمومی با خبرنگاران این بخش به گفتگو نشست. چکیده‌يي از این گفتگو در روزهای گذشته در پورتال شرکت منتشر شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. در این بخش مشروح آنچه در این نشست گذشت را با حذف زواید خواهید خواند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
نشست "مهمان هفته" با حضور یدا... آقائی صائم مدیر روابط عمومی شرکت در محل همیشگی سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
یدا... آقائی صائم مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران سومین مهمان هفته پورتال شرکت خواهد بود.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
دومین جلسه مهمان هفته به نام ابراهیم مرادی مدیرکل مراقبت پرواز رقم خورد و این مدیرکوشا با نشستن در برابر خبرنگاران پورتال روابط‌عمومی در سالن اجتماعات شرکت به سوالات آنان پاسخ داد. آنچه می خوانید مشروح این مصاحبه است که با در نظر گرفتن ملاحظات سازمانی و حرفه ای تنظیم شده است؛
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
دومین جلسه مهمان هفته با حضور ابراهیم مرادی، مدیرکل مراقبت پرواز شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
ابراهیم مرادی مدیرکل مراقبت پرواز شرکت این هفته در نشست روابط‌عمومی با عنوان "مهمان هفته" حضور خواهد یافت.
۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
علی‌اکبر دلوریان‌زاده، مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان نخستین مهمان هفته٬ عصر روز دوشنبه(30 فروردین‌ماه) در جمع کارشناسان خبری پرتال روابط‌عمومی این شرکت حاضر شد و به سوالات کارمندان که از طرق مختلف ارسال شده بود، پاسخ داد. آنچه در ادامه می‌آید٬ ماحصل این گپ و گفت صمیمی اما صریح است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۵
نخستین نشست گفتگو با مسئولان شرکت فرودگاه‌ها با عنوان "مهمان هفته" در سالن اجتماعات ستاد شرکت با حضور علی اکبر دلوریان‌زاده مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی و با پرسشگری خبرنگاران روابط عمومی برگزار شد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۵
پورتال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به‌زودی سلسله جلسات هفتگی خود را با عنوان "میهمان هفته" با حضور یکی از مقامات و مسئولان شرکت فرودگاه‌ها برگزار خواهد کرد.

گزارش تصویری گزارش تصویری