اخبار ویژه اخبار ویژه

۳ شهريور ۱۳۹۵
خوب مي دانستم كه روال اين بار برنامه "مهمان هفته" تا اندازه زيادي با هميشه فرق دارد، اما نمي‌دانستم با همه تلاش‌هايي كه كرده‌ام، جايگاه برگزاري برنامه را با چه حالي ترك خواهم كرد؛ حالي شبيه به نزديكترين لحظه با بارش اولين باران پاييزي! براستي، بعضي‌ از لحظات چقدر ماندني و شيرين هستند!؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
در جريان برگزاري هشتمين برنامه مهمان هفته، گفتمان كارشناسان خبري با علي رستمي(مديركل فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران) كمي حالت خودماني‌تر نسبت به ابتداي اين نشست گرفت.
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
هشتمين قرعه برنامه "مهمان هفته" به نام علي رستمي، مديركل فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران خورد تا او نخستين مدير فرودگاهي باشد كه در اين برنامه شركت مي‌كند، مردي خوش صحبت، صريح و البته بسيار خوش‌رفتار با خبرنگاران. رستمي يك روز پس از روز خبرنگار به اين برنامه آمد، اما پيش از هر كلامي، روز خبرنگار را تبريك گفت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۵
مديركل فرودگاه بين المللي مهرآباد تهران، ميهمان هشتمين برنامه "مهمان هفته" خواهد بود.
۶ مرداد ۱۳۹۵
مقوله ايمني در عرصه صنعت فرودگاهي كشورمان طي چند ماه اخبر با نقاط عطفي تاريخي روبه‌رو شده است و هنگامي كه اميرحسين رحيمي، سرپرست مديريت ايمني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در برنامه "مهمان هفته" لب به سخن گشود، مشخص شد كه مي‌توان منتظر وقوع جهشي فوق‌العاده در مبحث ايمني فرودگاه‌ها بود؛ البته با يك پيش‌شرط!
۴ مرداد ۱۳۹۵
سرپرست مدیریت ایمنی شرکت فرودگاه‌ها هفتمین مهمان برنامه «مهمان هفته» شد. به گفته وی ایمنی در تمام دنیا و صنعت هوانوردی یکی از مهمترین و با اهمیت‌ترین موضوعات استراتژیک برای یک کشور است. باید آن را به گونه‌ای فرهنگ‌سازی کنیم تا مدیران فرودگاه‌ها بدانند در سوانح هوایی نخستین فرد پاسخگو هستند.
۲۱ تير ۱۳۹۵
سرپرست مديريت ايمني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، مهمان هفتمين برنامه "مهمان هفته" خواهد بود.

گزارش تصویری گزارش تصویری