اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۴ تير ۱۳۹۵
در جريان برگزاري ششمين برنامه از "مهمان هفته" هنگامي كه صحبت از خريد هواپيماي فلايت چك و قضاوت‌هاي به حق و ناحق درباره اين اقدام ملي قابل تحسين به ميان آمد، چهره سرپرست مرکز‌ آموزش فنون و خدمات هوایی جدي تر از هميشه شد، قدري ابروانش را به هم نزديك كرد و در قامت يك كارشناس زبده به بررسي موضوع پرداخت، آن هم بدون هيچ تعصب خاصي.
۶ تير ۱۳۹۵
ششمين برنامه "مهمان هفته" با حضور كاپيتان كاشف‌عليپور، سرپرست مركز آموزش فنون و خدمات هوايي، برگزار مي‌شود و حضور تمامي همكاران در اين برنامه آزاد است.
۵ تير ۱۳۹۵
نخستين برنامه مهمان هفته با حضور علي‌اكبر دلوريان‌زاده(مديركل آموزش و توسعه نيروي انساني شركت) يكي از پرمخاطب‌ترين برنامه‌هاي مهمان هفته بود، به ويژه از اين نظر كه در آستانه برگزاري آزمون ارزيابي كاركنان قراداد معين انجام شد. در ايستگاه پنجم برنامه مهمان هفته، در گفت‌وگو با خانم دكتر ابراهيمي، عضو هيات مديره و مديركل دفتر حقوقي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، به مقوله آينده استخدامي همكاران قراردادي صنعت فرودگاهي از منظر حقوقي پرداخته‌ايم.
۲ تير ۱۳۹۵
دکتر معصومه ابراهیمی، عضو هیات مدیره و مدیرکل دفترحقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، به عنوان پنجمین مقام مسئول در برنامه "مهمان هفته، پاسخگوی سوالات كارشناسان خبري روابط عمومي درباره موضوعات مختلف بود.
۱ تير ۱۳۹۵
دکتر معصومه ابراهیمی٬ عضو هیات مدیره و مدیرکل دفترحقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، به‌عنوان پنجمین مقام مسئول در برنامه «مهمان هفته» حضور يافت و به سوالات كارشناسان خبري روابط‌عمومي پاسخ گفت.
۲۲ خرداد ۱۳۹۵
نشست "مهمان هفته" شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، این هفته با حضور معصومه ابراهیمی عضو هیات مدیره و مدیرکل دفتر حقوقی شرکت برگزار خواهد شد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۵
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی به عنوان چهارمین مهمان هفته در نشستی صمیمی با خبرنگاران پورتال روابط عمومی شرکت فرودگاهها به پرسشهایی در باره ASQ (ای اس کیو) پاسخ داد. باقری در این نشست، به ماهیت و مفهوم این واژه و اهداف اجرای طرح مربوط در فرودگاهها، برنامه، دستاوردها و نتایج و موانعی که در مسیر مزاحمت ایجاد می کنند، اشاره کرد و در باره آنچه که طی چند ماه اخیر بر ای اس کیو گذشته، گفت. آنچه می خوانید تقریبا مشروح گفتگوی باقری با خبرنگاران پورتال روابط عمومی است؛

گزارش تصویری گزارش تصویری