اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۲ خرداد ۱۳۹۵
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی روز دوشنبه با شرکت در نشست "مهمان هفته" پورتال روابط‌عمومی با خبرنگاران این واحد به گپ و گفت پرداخت و به سوالات آنان پاسخ داد.
۴ خرداد ۱۳۹۵
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان مهمان هفته پورتال، طی نشستی پاسخگوی پرسش خبرنگاران روابط‌عمومی خواهد بود.
۳ خرداد ۱۳۹۵
یدا... آقائی‌صائم مدیر روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران سومین مهمان نشست پورتال شرکت با عنوان مهمان هفته بودکه به مناسبت روز روابط‌عمومی با خبرنگاران این بخش به گفتگو نشست. چکیده‌يي از این گفتگو در روزهای گذشته در پورتال شرکت منتشر شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. در این بخش مشروح آنچه در این نشست گذشت را با حذف زواید خواهید خواند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
نشست "مهمان هفته" با حضور یدا... آقائی صائم مدیر روابط عمومی شرکت در محل همیشگی سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
یدا... آقائی صائم مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران سومین مهمان هفته پورتال شرکت خواهد بود.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
دومین جلسه مهمان هفته به نام ابراهیم مرادی مدیرکل مراقبت پرواز رقم خورد و این مدیرکوشا با نشستن در برابر خبرنگاران پورتال روابط‌عمومی در سالن اجتماعات شرکت به سوالات آنان پاسخ داد. آنچه می خوانید مشروح این مصاحبه است که با در نظر گرفتن ملاحظات سازمانی و حرفه ای تنظیم شده است؛
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
دومین جلسه مهمان هفته با حضور ابراهیم مرادی، مدیرکل مراقبت پرواز شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

گزارش تصویری گزارش تصویری